| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 19,4 mm |
| Menetméret: | M10x1,25 |
| Anyag: | Acél |
| Felület: | Króm (VI)-mentes passziválás |
| Csavarfej/anya profil: | Belső hatlapfej |
| Univerzális cikként is elérhető, lásd cikkszám: | TPM1000 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M10 x 1,25 x 19 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső Torx |
| Ügyeljen a jármű gyártójának előírásaira | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M10x1,25 |
| Hossz: | 19 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 19 mm |
| Külső átmérő: | 13 mm |
| Minőség/osztály: | 10.9 |
| Kulcsnyílás: | 5 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső hatlapfej |
| Csavar hossza a fej alatt: | 17 mm |
| Menetméret: | M10 x 1,25 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 19,4 mm |
| Menetméret: | M10x1,25 |
| Anyag: | Acél |
| Felület: | Króm (VI)-mentes passziválás |
| Csavarfej/anya profil: | Belső hatlapfej |
| Mennyiség: | 2 |
| Univerzális cikként is elérhető, lásd cikkszám: | 8DZ 355 209-991 |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tengelyenként: | 2 |
| Menetméret: | M10x1,25 |
| Hossz: | 19 mm |
| Kulcsnyílás: | Hex-5 |
| Menetfajta: | Külső menet |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tengelyenként: | 2 |
| Menetméret: | M10x1,25 |
| Hossz: | 38 mm |
| Kulcsnyílás: | 12 |
| Menetfajta: | Külső menet |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M10 x 1,25 |
| Hossz: | 38 mm |
| Kulcsnyílás: | 12 |




