| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 20 mm |
| Külső menet mérete: | M6 x 1 |
| Menethossz: | 17 mm |
| Minőség/osztály: | 8.8 |
| Kulcsnyílás: | T30 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső Torx |
| Felület: | ónozott |
| Menetméret: | M6 x 1,0 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 20 mm |
| Menetméret: | M6x1 |
| Anyag: | Acél |
| Felület: | foszfátozott |
| Csavarfej/anya profil: | Belső hatlapfej |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M6 x 20 mm |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M6 x 1.00 |
| Hossz: | 20 mm |
| Anyag: | Fém |
| Csavarfej/anya profil: | Belső Torx |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 20 mm |
| Menethossz: | 17 mm |
| Minőség/osztály: | 8.8 |
| Kulcsnyílás: | T30 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső Torx |
| Felület: | ónozott |
| Menetméret: | M6 x 1,0 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tengelyenként: | 2 |
| Menetméret: | M6x1 |
| Hossz: | 20 mm |
| Kulcsnyílás: | Hex-4 |
| Menetfajta: | Külső menet |




