| Részletes adatok | |
|---|---|
| további szükséges cikkek (cikkszám): | 031.810.100 |
| Menetméret: | M18x1,5 |
| Hossz: | 21 mm |
| Kulcsnyílás: | 13 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 31 mm |
| Külső menet mérete: | M18 x 1,5 |
| Menethossz: | 14,5 mm |
| Kulcsnyílás: | 13 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Anyag: | Acél |
| Felület: | ónozott |
| Csavar hossza a fej alatt: | 21 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrű nélkül |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 31 mm |
| Külső átmérő: | 26 mm |
| Külső menet mérete: | M18 x 1,5 |
| Menethossz: | 14,5 mm |
| Kulcsnyílás: | 13 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Anyag: | Acél |
| Felület: | ónozott |
| Csavar hossza a fej alatt: | 21 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Menetméret: | M18x1.5 |
| Hossz: | 21 mm |
| Kulcsnyílás: | 13 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 31 mm |
| Külső menet mérete: | M18 x 1,5 |
| Menethossz: | 14,5 mm |
| Kulcsnyílás: | 13 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Anyag: | Acél |
| Felület: | ónozott |
| Csavar hossza a fej alatt: | 21 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrű nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 31 mm |
| Külső átmérő: | 26 mm |
| Külső menet mérete: | M18 x 1,5 |
| Menethossz: | 14,5 mm |
| Kulcsnyílás: | 13 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Anyag: | Acél |
| Felület: | ónozott |
| Csavar hossza a fej alatt: | 21 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 21 mm |
| Menetméret: | M18 x 1,50 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M18x1,5x20 |
| Anyag: | Acél |
| Kulcsnyílás: | 13 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrű nélkül |
| Mennyiség: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M18x1,5x20 |
| Kulcsnyílás: | 13 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,05 kg |
| Menetméret: | M18x1,5 |
| Tömeg: | 50 g |
| Menethossz: | 20 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M18x1,5x20 |
| Anyag: | Acél |
| Kulcsnyílás: | 13 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Mennyiség: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M18 x 1,5 |
| Csavar hossza a fej alatt: | 27 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Belső hatlapfej |
| Kulcsnyílás: | 8 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M18x1,5x22 |
| Kulcsnyílás: | 8 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Belső hatlapfej |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 31 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Belső hatlapfej |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Menetméret: | M 18 x 1,50 x 22 |
| Hossz: | 31 mm |
| Kötési mód: | Bliszter |
| Kulcsnyílás: | 8 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 21 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Acél |
| Menetméret: | M18 x 1,5 |
| Hossz: | 31 mm |
| Csavar hossza a fej alatt: | 22 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Belső Torx |
| Kulcsnyílás: | 8 |
| Tömítés anyaga: | Réz |
| Belső átmérő: | 18 mm |
| Külső átmérő: | 26 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Kötési mód: | Zsák |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Acél |
| Menetméret: | M18 x 1,5 |
| Hossz: | 32 mm |
| Menethossz: | 21,5 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Kulcsnyílás: | 13 |
| Tömítés fajta: | Fém-elasztomer tömítés |
| Belső átmérő: | 18,7 mm |
| Külső átmérő: | 26 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Kötési mód: | Zsák |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 31 mm |
| Külső menet mérete: | M18 x 1,5 |
| Menethossz: | 14,5 mm |
| Kulcsnyílás: | 13 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Anyag: | Acél |
| Felület: | ónozott |
| Csavar hossza a fej alatt: | 21 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrű nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M18 x 1,5 |
| Csavar hossza a fej alatt: | 22 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Kulcsnyílás: | 13 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 31 mm |
| Külső átmérő: | 26 mm |
| Külső menet mérete: | M18 x 1,5 |
| Menethossz: | 14,5 mm |
| Kulcsnyílás: | 13 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Anyag: | Acél |
| Felület: | ónozott |
| Csavar hossza a fej alatt: | 21 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M18x1,5x20 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Kulcsnyílás: | 13 mm |
| Alternatív javítókészlet: | 878.030 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrű nélkül |
| Áru tarifaszám: | 7318158066 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 31 mm |
| Külső átmérő: | 26,0 mm |
| Külső menet mérete: | M18 x 1,5 |
| Menethossz: | 14,5 mm |
| Kulcsnyílás: | 13 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Anyag: | Acél |
| Felület: | ónozott |
| Csavar hossza a fej alatt: | 21 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M18x1,5x20 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Kulcsnyílás: | 13 mm |
| Áru tarifaszám: | 7318158069 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M18x1,5x20 |
| Anyag: | Acél |
| Kulcsnyílás: | 13 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrű nélkül |
| Mennyiség: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Acél |
| Hossz: | 31 mm |
| Kulcsnyílás: | 13 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Menetméret: | M18 x 1,5 |
| OE-számhoz: | 55588255 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 32,5 mm |
| Szélesség: | 26,5 mm |
| Tömeg: | 60 g |
| Külső menet 2: | M 18X1,5 mm |
| Beépítési oldal: | Olajteknő |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Beépítési oldal: | alul |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | Opel |
| Gyártó korlátozás: | Jeep/Chrysler |
| Gyártó korlátozás: | Chevrolet |
| Beépítési oldal: | motor oldali |
| Gyártó korlátozás: | Saab |
| OE-számhoz: | 652950 |
| OE-számhoz: | 652300 |
| OE-számhoz: | 55588255 |
| OE-számhoz: | 93183669 |
| Menetméret: | M18 |
| Beépítési oldal: | Motor |
| Menetemelkedés: | 1,5 mm |
| Menethossz: | 14,5 mm |
| Hossz: | 31 mm |
| Anyag: | Acél |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Kulcsnyílás: | 13mm |
| OE-számhoz: | 68122817AA |
| OE-számhoz: | 55196505 |
| Külső átmérő: | 26 mm |
| Felület: | ónozott |
| Külső menet: | M18 x 1,5 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 31 mm |
| Külső menet: | M 18 x 1,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Menetméret: | M18x1,50 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Menetméret: | M18 x 1.5 |
| Menethossz: | 20 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Kulcsnyílás: | 13 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,05 kg |
| Menetméret: | M18x1,5 |
| Tömeg: | 50 g |
| Menethossz: | 20 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 30,5 mm |
| Menetméret: | M18x1,50 |
| Menethossz: | 22 mm |
| Kulcsnyílás: | 8 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Külső menet: | M18 x 1,5 mm |
| Anyag: | Acél |
| Felület: | ónozott |
| Menetemelkedés: | 1,5 mm |
| Hossz: | 31 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Menethossz: | 21 mm |
| Kulcsnyílás: | 13 |
| Beépítési oldal: | Olajteknő |
| Menetméret: | M18 x 1,5 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 30,5 mm |
| Menetméret: | M 18 x 1,50 x 22 |
| Kulcsnyílás: | 8 |
| Kötési mód: | Bliszter |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M18x1,5x20 |
| Kulcsnyílás: | 13 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Alternatív javítókészlet: | WG1920646 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrű nélkül |
| Áru tarifaszám: | 7318158066 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M18x1,5x20 |
| Kulcsnyílás: | 13 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Áru tarifaszám: | 7318158069 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M18 x 1.5 |
| Kulcsnyílás: | 13 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Menethossz: | 20 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |




