| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 28 mm |
| Menetméret: | M12x1,72 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12x1,75x17 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Kulcsnyílás: | 15 mm |
| Áru tarifaszám: | 8484900000 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 37 mm |
| Külső átmérő: | 27 mm |
| Külső menet mérete: | M12 x 1,75 |
| Menethossz: | 17 mm |
| Minőség/osztály: | 5.8 |
| Kulcsnyílás: | 15 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Anyag: | Acél |
| Felület: | ónozott |
| Csavar hossza a fej alatt: | 25 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 37 mm |
| Külső átmérő: | 27 mm |
| Külső menet mérete: | M12 x 1,75 |
| Menethossz: | 17 mm |
| Minőség/osztály: | 5.8 |
| Kulcsnyílás: | 15 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Anyag: | Acél |
| Felület: | ónozott |
| Csavar hossza a fej alatt: | 25 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 37 mm |
| Külső átmérő: | 27 mm |
| Külső menet mérete: | M12 x 1,75 |
| Menethossz: | 17 mm |
| Minőség/osztály: | 5.8 |
| Kulcsnyílás: | 15 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Anyag: | Acél |
| Felület: | ónozott |
| Csavar hossza a fej alatt: | 25 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 25 mm |
| Tömeg: | 0,039 kg |
| Menetméret: | M 12 x 1,75 |
| Kötési mód: | Bliszter |
| Tömeg: | 39 g |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kulcsnyílás: | 15 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12x1,75x17 |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Acél |
| Menetméret: | M12 x 1,75 |
| Hossz: | 38 mm |
| Csavar hossza a fej alatt: | 25 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Kulcsnyílás: | 15 |
| Tömítés anyaga: | Gumi |
| Kötési mód: | Zsák |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12x1,75 |
| Hossz: | 25 mm |
| Kulcsnyílás: | 15 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 x 1,75 |
| Csavar hossza a fej alatt: | 24 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Kulcsnyílás: | 15 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12x1,75x17 |
| Anyag: | Acél |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Mennyiség: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 x 1,75 |
| Anyag: | Acél |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 17 mm |
| Menetméret: | M12 x 1,75 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Acél |
| Hossz: | 37 mm |
| Kulcsnyílás: | 15 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Menetméret: | M12 x 1,75 |
| OE-számhoz: | 11519933 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 37 mm |
| Szélesség: | 14 mm |
| Tömeg: | 45 g |
| Külső menet 2: | M 12X1,75 mm |
| Beépítési oldal: | Olajteknő |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Beépítési oldal: | alul |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Menetméret: | M12x1,75 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső hatlapfej |
| Hossz: | 25 mm |
| Kulcsnyílás: | 15 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 X 1,75 |
| Menethossz: | 17 mm |
| Csavar hossza a fej alatt: | 24 mm |
| teljes hossz: | 37 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Kulcsnyílás: | 15 |
| Anyag: | Acél |
| Külső átmérő: | 19 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 X 1,75 |
| Menethossz: | 17 mm |
| Csavar hossza a fej alatt: | 24 mm |
| teljes hossz: | 37 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Kulcsnyílás: | 15 |
| Anyag: | Acél |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | Fiat |
| Gyártó korlátozás: | Ford |
| Gyártó korlátozás: | Jaguar |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Tömítés anyaga: | Gumi |
| Beépítési oldal: | motor oldali |
| Gyártó korlátozás: | Chevrolet |
| Gyártó korlátozás: | Land Rover |
| OE-számhoz: | 1535683 |
| Gyártó korlátozás: | Mazda |
| OE-számhoz: | 71739255 |
| OE-számhoz: | 11519408/11562588 |
| OE-számhoz: | AJ813123 |
| OE-számhoz: | LR025048 |
| OE-számhoz: | CA6010404/CY0110404 |
| OE-számhoz: | 11519933/11518377 |
| Gyártó korlátozás: | Saab |
| Menetméret: | M12 |
| Beépítési oldal: | Motor |
| Menetemelkedés: | 1,75 mm |
| Menethossz: | 17 mm |
| Hossz: | 37 mm |
| Anyag: | Acél |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Külső menet: | M12 x 1,75 mm |
| Kulcsnyílás: | 15mm |
| OE-számhoz: | 4948795 |
| OE-számhoz: | 9L8E6730AA |
| Gyártó korlátozás: | Opel/Vauxhall |
| OE-számhoz: | 11519933 |
| OE-számhoz: | 11518377 |
| OE-számhoz: | 3536964 |
| Gyártó korlátozás: | Volvo |
| OE-számhoz: | 31359503 |
| OE-számhoz: | 011562588 |
| OE-számhoz: | 011519408 |
| OE-számhoz: | 652951 |
| OE-számhoz: | 652884 |
| OE-számhoz: | 652454 |
| OE-számhoz: | 652736 |
| Külső átmérő: | 27 mm |
| Felület: | ónozott |
| Minőség/osztály: | 5.8 |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 25 mm |
| Tömeg: | 0,039 kg |
| Menetméret: | M 12 x 1,75 |
| Kötési mód: | Bliszter |
| Tömeg: | 39 g |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M 12 |
| Menetemelkedés: | 1,75 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 37,5 mm |
| Menetméret: | M12x1,75 |
| Menethossz: | 17 mm |
| Kulcsnyílás: | 15 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Felület: | ónozott |
| Kulcsnyílás: | 15 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Hossz: | 37 mm |
| Menetemelkedés: | 1,75 mm |
| Beépítési oldal: | Olajteknő |
| Menetméret: | M12 x 1,75 |
| Menethossz: | 25 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 25 mm |
| Menetméret: | M12 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12x1,75x17 |
| Kulcsnyílás: | 15 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Áru tarifaszám: | 8484900000 |




