| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M14 x 1,5 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Kulcsnyílás: | 17 |
| Hossz: | 20 mm |
| Menethossz: | 10 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M14x1,5x15 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Kulcsnyílás: | 17 mm |
| Méreteket figyelembe venni! | |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M14x1,5x15 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Kulcsnyílás: | 17 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrű nélkül |
| Áru tarifaszám: | 7326908688 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 21 mm |
| Menetméret: | M14x1,5 |
| Menethossz: | 14 mm |
| Kulcsnyílás: | 17 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Menetméret: | M14x1,5 |
| Hossz: | 15 mm |
| Kulcsnyílás: | 17 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| választható | |
| Menetméret: | M14x1,5 |
| Hossz: | 15 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Menetméret: | M 14 x 1,5 x 11 |
| Hossz: | 21 mm |
| Kötési mód: | Bliszter |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| további szükséges cikkek (cikkszám): | 777.520.100 |
| Menetméret: | M14x1,5 |
| Hossz: | 15 mm |
| Kulcsnyílás: | 17 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Menetméret: | M14x1,5 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Hossz: | 15 mm |
| Kulcsnyílás: | 17 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M14x1,5x15 |
| Anyag: | Acél |
| Kulcsnyílás: | 17 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrű nélkül |
| Mennyiség: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| további szükséges cikkek (cikkszám): | 359.980.100 |
| további szükséges cikkek (cikkszám): | 372.980.100 |
| Menetméret: | M14x1,5 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Hossz: | 15 mm |
| Kulcsnyílás: | 17 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Acél |
| Menetméret: | M14x1,5 |
| Hossz: | 22 mm |
| Csavar hossza a fej alatt: | 11 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Kulcsnyílás: | 17 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítőgyűrűkkel |
| Tömítés anyaga: | Alumínium |
| Belső átmérő 1: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 22 mm |
| Vastagság: | 2 mm |
| Tömítés anyaga: | Réz |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 24 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Kötési mód: | Zsák |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M14x1,5x15 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Kulcsnyílás: | 17 mm |
| Áru tarifaszám: | 7318158055 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M14x1,5x15 |
| Anyag: | Acél |
| Kulcsnyílás: | 17 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrű nélkül |
| Mennyiség: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 21 mm |
| Menetméret: | M14x1,5 |
| Menethossz: | 14 mm |
| Kulcsnyílás: | 17 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Olajteknő |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrű nélkül |
| Menetemelkedés: | 1,5 mm |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Menetméret: | M14 x 1,5 |
| Külső menet: | M14 x 1,5 mm |
| Kulcsnyílás: | 17 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Felület: | ónozott |
| Menethossz: | 11 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M14x1.5x14 |
| Hossz: | 21 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 24 mm |
| Szélesség: | 17 mm |
| Tömeg: | 45 g |
| Külső menet 2: | M 14X1,5 mm |
| Beépítési oldal: | Olajteknő |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M14 |
| Menetemelkedés: | 1,5 mm |
| Hossz: | 15 mm |
| Anyag: | Acél |
| Alternatív javítókészlet: | 49229578 |
| Kötési mód: | Zsák |
| Mennyiség: | 10 |
| Felület: | ónozott |
| Kulcsnyílás: | 17 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Menetméret: | M14 |
| Menetemelkedés: | 1,5 mm |
| Hossz: | 15 mm |
| Anyag: | Acél |
| Kötési mód: | Bliszter |
| Felület: | ónozott |
| Kulcsnyílás: | 17 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M14x1,5x15 |
| Kulcsnyílás: | 17 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M14x1.5 |
| Menethossz: | 15 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Menetméret: | M 14 x 1.5 |
| Menethossz: | 14 mm |
| Hossz: | 21 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Menetméret: | M14 x 1.5 |
| Menethossz: | 15 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Kulcsnyílás: | 17 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M 14 |
| Menetemelkedés: | 1,5 mm |
| Hossz: | 12 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítés nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Olajteknő |
| Menetméret: | M14 |
| Menethossz: | 15 mm |
| Menetemelkedés: | 1,5 mm |
| Kulcsnyílás: | 17 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 21 mm |
| Menetméret: | M 14 x 1,5 x 11 |
| Kötési mód: | Bliszter |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M14x1,5x15 |
| Kulcsnyílás: | 17 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Méreteket figyelembe venni! | |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 21 mm |
| Menetméret: | M14x1.5x14 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M14x1,5x15 |
| Kulcsnyílás: | 17 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrű nélkül |
| Áru tarifaszám: | 7326908688 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M14x1,5x15 |
| Kulcsnyílás: | 17 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Áru tarifaszám: | 7318158055 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 21 mm |
| Menetméret: | M 14 x 1.5 |
| Menethossz: | 14 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M14 x 1.5 |
| Kulcsnyílás: | 17 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Menethossz: | 15 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |




