| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | sebességváltó házon |
| Anyag: | Acél |
| Menetméret: | M24x1,5 |
| Hossz: | 16,5 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Belső hatlapfej |
| Kulcsnyílás: | 17 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 16 mm |
| Külső átmérő: | 24 mm |
| Külső menet mérete: | M24 x 1,5 |
| Menethossz: | 16 mm |
| Kulcsnyílás: | 17 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső hatlapfej |
| Anyag: | Acél |
| Felület: | ónozott |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrű nélkül |




