| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 79 mm |
| Menetméret: | M10x1,25 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 13 mm |
| Kötési mód: | Zsák |
| Szélesség: | 40,5 mm |
| Magasság: | 10,5 mm |
| Betűjelzés: | 25 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 25,5 mm |
| Kötési mód: | Zsák |
| Szélesség: | 12,5 mm |
| Magasság: | 12,5 mm |
| Tömeg: | 1,500 kg |
| Betűjelzés: | 25 |




