| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső Torx |
| Hossz: | 184 mm |
| Hossz 2: | 1,3 mm |
| Mennyiség: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 |
| Menetemelkedés: | 1,25 mm |
| Hossz: | 187 mm |
| Mennyiség: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 |
| Menetemelkedés: | 1,25 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Belső Torx |
| Csavarok száma: | 10 |
| Hossz: | 184 mm |

| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 |
| Menetemelkedés: | 1,25 mm |
| Hossz: | 187 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Belső Torx |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső Torx |
| Menetemelkedés: | 1,25 mm |
| Hossz: | 184 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 187 mm |
| Menetméret: | M12 |
| Mennyiség: | 10 |
| Menetemelkedés: | 1,25 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 184 mm |
| Menetméret: | M12 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső Torx |
| Mennyiség: | 10 |
| Hossz 2: | 1,3 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 184 mm |
| Menetméret: | M12 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső Torx |
| Menetemelkedés: | 1,25 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 184 mm |
| Menetméret: | M12 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső Torx |
| Menetemelkedés: | 1,25 mm |
| Csavarok száma: | 10 |




