
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M11 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső hatlapfej |
| Hossz: | 100 mm |
| Mennyiség: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M11x1,5x100 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső hatlapfej |
| Kulcsnyílás: | 10 mm |
| Csavarok száma: | 10 |
| Áru tarifaszám: | 7318158066 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M11 |
| Menetemelkedés: | 1,5 mm |
| Hossz: | 100 mm |
| Mennyiség: | 10 |
| Tömeg: | 777,9 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M11 |
| Menetemelkedés 1: | 1,5 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Belső hatlapfej |
| Hossz: | 100 mm |
| Mennyiség: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M11 |
| Menetemelkedés: | 1,5 mm |
| Hossz: | 100 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Belső hatlapfej |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M11 |
| Menetemelkedés: | 1,5 mm |
| Hossz: | 100 mm |
| Mennyiség: | 10 |
| Tömeg: | 777,9 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 100 mm |
| Menetméret: | M11 |
| Mennyiség: | 10 |
| Tömeg: | 777,9 g |
| Menetemelkedés: | 1,5 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M11x1,5x100 |
| Kulcsnyílás: | 10 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Belső hatlapfej |
| Csavarok száma: | 10 |
| Áru tarifaszám: | 7318158066 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 100 mm |
| Menetméret: | M11 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső hatlapfej |
| Mennyiség: | 10 |




