
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M9 |
| Menetemelkedés: | 1,25 mm |
| Hossz: | 121 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Külső Torx |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M9x1,25x121 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső Torx |
| Kulcsnyílás: | TX - E 12 |
| Csavarok száma: | 12 |
| Áru tarifaszám: | 7318158066 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M9 x 1.25 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső Torx |
| Hossz: | 121 mm |
| Mennyiség: | 12 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M9 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső Torx |
| Hossz: | 121 mm |
| Mennyiség: | 12 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M9 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső Torx |
| Hossz: | 121 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Figyelje a szerelési információt | |
| Menetméret: | M9 |
| Menetemelkedés 1: | 125 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Külső Torx |
| Hossz: | 121 mm |
| Mennyiség: | 12 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M9 |
| Menetemelkedés: | 1,25 mm |
| Hossz: | 121 mm |
| Mennyiség: | 12 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M9 |
| Menetemelkedés: | 1,25 mm |
| Hossz: | 121 mm |
| Mennyiség: | 12 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső Torx |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső menet mérete: | M9 x 1,25 |
| Menethossz: | 113 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Külső Torx |
| Csavar hossza a fej alatt: | 121 mm |
| Csavarok száma: | 10 |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M9 |
| Menetemelkedés: | 1,25 mm |
| Hossz: | 121 mm |
| Mennyiség: | 12 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső Torx |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M9 |
| Menetemelkedés: | 1,25 mm |
| Hossz: | 121 mm |
| Mennyiség: | 12 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső Torx |
| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M9 |
| Menetemelkedés: | 1,25 mm |
| Hossz: | 121 mm |
| Mennyiség: | 12 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M9x1,25x121 |
| Kulcsnyílás: | TX - E 12 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső Torx |
| Csavarok száma: | 12 |
| Áru tarifaszám: | 7318158066 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 121 mm |
| Menetméret: | M9 |
| Mennyiség: | 12 |
| Menetemelkedés: | 1,25 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 121 mm |
| Menetméret: | M9 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső Torx |
| Mennyiség: | 12 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 121 mm |
| Menetméret: | M9 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső Torx |
| Mennyiség: | 12 |
| Menetemelkedés 1: | 125 mm |
| Figyelje a szerelési információt | |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M9 x 1,25 x 121,00 |
| Anyag: | Króm-molibdén acél |
| Csavarfej/anya profil: | Külső Torx |
| Csavarok száma: | 12 |
| Keménységtől (Rockwell szerint): | 32 HRC |
| Keménységig (Rockwell szerint): | 38 HRC |




