| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső Torx |
| Hossz: | 220 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12x1,25x224,5 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső Torx |
| Kulcsnyílás: | TX - T 60 |
| Csavarok száma: | 10 |
| Áru tarifaszám: | 7318158066 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső Torx |
| Hossz: | 220 mm |
| Mennyiség: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 |
| Menetemelkedés: | 1,25 mm |
| Hossz: | 225 mm |
| Mennyiség: | 10 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 x 1.25 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső ékprofil (Ribe CV) |
| Hossz: | 224 mm |
| Mennyiség: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12x1,25x224,5 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső Torx |
| Kulcsnyílás: | TX - T 60 |
| Csavarok száma: | 10 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 |
| Menetemelkedés: | 1,25 mm |
| Hossz: | 224 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Belső Torx |
| Mennyiség: | 10 |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12x1,25x224,5 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső Torx |
| Kulcsnyílás: | TX - T 60 |
| Csavarok száma: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12x1,25x224,5 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső Torx |
| Kulcsnyílás: | TX - T 60 |
| Csavarok száma: | 10 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 |
| Menetemelkedés: | 1,25 mm |
| Hossz: | 225 mm |
| Mennyiség: | 10 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12x1,25x224 |
| Kulcsnyílás: | CV - M 14 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső ékprofil (Ribe CV) |
| Csavarok száma: | 12 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 225 mm |
| Menetméret: | M12 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső Torx |
| Mennyiség: | 10 |
| Menetemelkedés 1: | 1,25 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 219 mm |
| Menetméret: | M12 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső ékprofil (Ribe CV) |
| Mennyiség: | 12 |
| Menetemelkedés 1: | 1,25 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 220 mm |
| Menetméret: | M12 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső Torx |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 55214216 |
| Hossz: | 224 mm |
| Menetméret: | M12 |
| Mennyiség: | 10 |
| Menetemelkedés: | 1,25 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 225 mm |
| Menetméret: | M12 |
| Mennyiség: | 10 |
| Menetemelkedés: | 1,25 mm |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 220 mm |
| Menetméret: | M12 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső Torx |
| Mennyiség: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 220 mm |
| Menetméret: | M12 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső Torx |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12x1,25x224,5 |
| Kulcsnyílás: | TX - T 60 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső Torx |
| Csavarok száma: | 10 |
| Áru tarifaszám: | 7318158066 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12x1,25x219 |
| Kulcsnyílás: | CV - M 14 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső ékprofil (Ribe CV) |
| Csavarok száma: | 10 |
| Áru tarifaszám: | 7318158066 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12x1,25x224 |
| Kulcsnyílás: | TX - T 60 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső Torx |
| Csavarok száma: | 12 |




