| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Hossz: | 166 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12x1,75x166 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Kulcsnyílás: | X - M 12 |
| Csavarok száma: | 10 |
| Áru tarifaszám: | 7318158066 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 |
| Menetemelkedés: | 1,75 mm |
| Hossz: | 172 mm |
| Mennyiség: | 10 |
| Tömeg: | 1376 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12x1,75x166 |
| Csavarok száma: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csavarok száma: | 10 |
| OE-számhoz: | 038 103 384 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 |
| Menetemelkedés 1: | 1,75 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Hossz: | 166 mm |
| Mennyiség: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Hossz: | 172 mm |
| Mennyiség: | 10 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 x 1.75 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Hossz: | 172 mm |
| Szilárdsági osztály: | 10.9 |
| Mennyiség: | 10 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M6 x 54 |
| Mennyiség: | 100 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Menetméret: | M 12 |
| Menetemelkedés: | 1,75 mm |
| teljes hossz: | 185 mm |
| Csavarok száma: | 10 |
| Szilárdsági osztály: | 10.9 |
| Csavar/anya kivitel: | Nyúló csavar |
| Ügyeljen a jármű gyártójának előírásaira | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 |
| Menetemelkedés: | 1,75 mm |
| Hossz: | 172 mm |
| Mennyiség: | 10 |
| Tömeg: | 1376 g |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12x1,75x166 |
| Kulcsnyílás: | X - M 12 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Csavarok száma: | 10 |
| Áru tarifaszám: | 7318158066 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 38103384 |
| Menetméret: | M12/175X166-QTY=10 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 166 mm |
| Menetméret: | M12 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 172 mm |
| Menetméret: | M12 |
| Mennyiség: | 10 |
| Tömeg: | 1376 g |
| Menetemelkedés: | 1,75 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BLS |
| Hossz: | 166 mm |
| Menetméret: | M12 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Mennyiség: | 10 |
| Menetemelkedés 1: | 1,75 mm |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200602 |
| Motorkód: | BKC |
| Hossz: | 172 mm |
| Menetméret: | M12 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Mennyiség: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Hossz: | 166 m |
| Menetemelkedés: | 1,75 mm |




