| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Hossz: | 138 mm |
| Mennyiség: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Menetemelkedés: | 1,75 mm |
| Hossz: | 152 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Hossz: | 137 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 x 1.75 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Hossz: | 138 mm |
| Mennyiség: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12x1,75x137 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Kulcsnyílás: | 12 |
| Csavarok száma: | 10 |
| Áru tarifaszám: | 7318158066 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12x1,75x152 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Kulcsnyílás: | X - M 12 |
| Csavarok száma: | 10 |
| Áru tarifaszám: | 7318158066 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 |
| Menetemelkedés: | 1,75 mm |
| Hossz: | 138 mm |
| Mennyiség: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12x1,75x137 |
| Csavarok száma: | 10 |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 |
| Hossz: | 137 mm |
| Menetemelkedés: | 1,75 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Mennyiség: | 10 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 x 1.75 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Hossz: | 152 mm |
| Mennyiség: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Hossz: | 152 mm |
| Mennyiség: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 |
| Menetemelkedés: | 1,75 mm |
| Hossz: | 152 mm |
| Mennyiség: | 10 |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 |
| Menetemelkedés 1: | 1,75 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Hossz: | 152 mm |
| Mennyiség: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12x1,75x137 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Kulcsnyílás: | 12 |
| Csavarok száma: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Figyelje a szerelési információt | |
| Menetméret: | M12 |
| Menetemelkedés 1: | 175 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Hossz: | 137 mm |
| Mennyiség: | 10 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 |
| Menetemelkedés: | 1,75 mm |
| Hossz: | 152 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Mennyiség: | 10 |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12x1,75x137 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Kulcsnyílás: | 12 |
| Csavarok száma: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12x1,75x137 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Kulcsnyílás: | 12 |
| Csavarok száma: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 |
| Menetemelkedés: | 1,75 mm |
| Hossz: | 152 mm |
| Mennyiség: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 |
| Menetemelkedés: | 1,75 mm |
| Hossz: | 138 mm |
| Mennyiség: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 152 mm |
| Menetméret: | M12 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Menetemelkedés: | 1,75 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAA |
| Hossz: | 137 mm |
| Menetméret: | M12 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAA |
| Gyártási évtől: | 200801 |
| Hossz: | 138 mm |
| Menetméret: | M12 |
| Mennyiség: | 10 |
| Menetemelkedés: | 1,75 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | WHT002131 |
| Menetméret: | M12/175X138-QTY=10 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMA |
| Menetméret: | M12x1,75x166 |
| Kulcsnyílás: | X - M 12 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Csavarok száma: | 10 |
| Áru tarifaszám: | 7318158066 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMA |
| Menetméret: | M12x1,75x166 |
| Kulcsnyílás: | X - M 12 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Csavarok száma: | 8 |
| Áru tarifaszám: | 7318158066 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMA |
| Menetméret: | M12x1,75x152 |
| Kulcsnyílás: | X - M 12 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Csavarok száma: | 10 |
| Áru tarifaszám: | 7318158066 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12/152X192-QTY=5 |
| Menetméret: | M12/152X234-QTY=5 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső sokfogú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMA |
| Hossz: | 152 mm |
| Menetméret: | M12 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Menetemelkedés: | 1,75 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAA |
| Hossz: | 137 mm |
| Menetméret: | M12 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAA |
| Menetméret: | M12x1,75x137 |
| Kulcsnyílás: | X - M 12 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Csavarok száma: | 8 |
| Áru tarifaszám: | 7318158066 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMA |
| Hossz: | 172 mm |
| Menetméret: | M12 |
| Mennyiség: | 8 |
| Tömeg: | 1100,8 g |
| Menetemelkedés: | 1,75 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAA |
| Menetméret: | M12x1,75x137 |
| Kulcsnyílás: | 12 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Csavarok száma: | 10 |
| Áru tarifaszám: | 7318158066 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMA |
| Hossz: | 166 mm |
| Menetméret: | M12 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Mennyiség: | 10 |
| Menetemelkedés 1: | 1,75 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMA |
| Motorkód: | CBAA |
| Hossz: | 152 mm |
| Menetméret: | M12 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Mennyiség: | 10 |
| Menetemelkedés 1: | 1,75 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMA |
| Hossz: | 152 mm |
| Menetméret: | M12 |
| Mennyiség: | 10 |
| Menetemelkedés: | 1,75 mm |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200801 |
| Motorkód: | CBAA |
| Hossz: | 138 mm |
| Menetméret: | M12 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Mennyiség: | 10 |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMA |
| Hossz: | 152 mm |
| Menetméret: | M12 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Mennyiség: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 137 mm |
| Menetméret: | M12 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Mennyiség: | 10 |
| Menetemelkedés 1: | 175 mm |
| Figyelje a szerelési információt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAA |
| Hossz: | 137 mm |
| Menetméret: | M12 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Mennyiség: | 8 |
| Menetemelkedés 1: | 175 mm |
| Figyelje a szerelési információt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAA |
| Hossz: | 138 mm |
| Menetméret: | M12 |
| Mennyiség: | 8 |
| Menetemelkedés: | 1,75 mm |

| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok |
|---|




