| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M10 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső ékprofil (Ribe CV) |
| Hossz: | 129,5 mm |
| Mennyiség: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M10x1,5x129 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső ékprofil (Ribe CV) |
| Kulcsnyílás: | M 10 |
| Csavarok száma: | 10 |
| Áru tarifaszám: | 7318158066 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M10 |
| Menetemelkedés: | 1,5 mm |
| Hossz: | 129,5 mm |
| Mennyiség: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M10 |
| Csavarfej/anya profil: | Polydrive |
| Menetemelkedés: | 1,5 mm |
| Hossz: | 127 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M10 |
| Csavarfej/anya profil: | Polydrive |
| Hossz: | 129 mm |
| Csavarok száma: | 10 |
| Menetemelkedés: | 1,5 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M10 x 1.5 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső Torx |
| Hossz: | 127 mm |
| Mennyiség: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M10 |
| Menetemelkedés: | 1,5 mm |
| Hossz: | 129,5 mm |
| Mennyiség: | 10 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M10x1,5x129 |
| Kulcsnyílás: | M 10 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső ékprofil (Ribe CV) |
| Csavarok száma: | 10 |
| Áru tarifaszám: | 7318158066 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 127 mm |
| Menetméret: | M10 |
| Csavarfej/anya profil: | Polydrive |
| Menetemelkedés: | 1,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 129,5 mm |
| Menetméret: | M10 |
| Mennyiség: | 10 |
| Menetemelkedés: | 1,5 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 129,5 mm |
| Menetméret: | M10 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső ékprofil (Ribe CV) |
| Mennyiség: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 06D103385 |
| Menetméret: | M10/150X129-QTY=10 |




