| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Hossz: | 650 mm |
| Tömeg: | 9,6 kg |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | beszereléshez szükséges alkatrészek nélkül |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Hossz: | 760 mm |
| Szélesség: | 440 mm |
| Magasság: | 300 mm |
| Tömeg: | 8,6 kg |
| Betűjelzés: | 52 |




