| Részletes adatok | |
|---|---|
| kipufogórendszer: | Hátsó hangtompítóhoz |
| Sorozatszám: | 58.7126 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| további szükséges cikkek lásd tartozéklista | |
| Hossz: | 1040 mm |
| ABE-szám: | E1 59R-02 0081 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Hossz: | 1050 mm |
| Tömeg: | 10,45 kg |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 11,05 kg |
| Hossz: | 1060 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | beszereléshez szükséges alkatrészek nélkül |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Hossz: | 2100 mm |
| Tömeg: | 7,140 kg |
| Betűjelzés: | 53 |
| töltött | |




