| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Lengéscsillapító fajtája: | gáznyomásos |
| Lengéscsillapító-típus: | Nem rugótartó lengéscsillapító |
| Lengéscsillapító rögzítés: | felül szem |
| Lengéscsillapító rögzítés: | alul szem |
| OE-számhoz: | 4162A289 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Lengéscsillapító fajtája: | gáznyomásos |
| Lengéscsillapító-típus: | Nem rugótartó lengéscsillapító |
| Lengéscsillapító rögzítés: | felül szem |
| Lengéscsillapító rögzítés: | alul szem |
| OE-számhoz: | 4162A289 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Lengéscsillapító fajtája: | gáznyomásos |
| Lengéscsillapító-típus: | rugóstagos lengéscsillapító |
| Lengéscsillapító rögzítés: | alul szem |
| Lengéscsillapító rögzítés: | felül csavarorsó |
| OE-számhoz: | MR992435 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Lengéscsillapító fajtája: | gáznyomásos |
| Lengéscsillapító-típus: | rugóstagos lengéscsillapító |
| Lengéscsillapító-rendszer: | Kétcsöves |
| Lengéscsillapító rögzítés: | alul szem |
| Lengéscsillapító rögzítés: | felül csavarorsó |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Lengéscsillapító fajtája: | gáznyomásos |
| Lengéscsillapító-típus: | Nem rugótartó lengéscsillapító |
| Lengéscsillapító rögzítés: | felül szem |
| Lengéscsillapító rögzítés: | alul szem |
| Lengéscsillapító-rendszer: | Kétcsöves |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Lengéscsillapító fajtája: | gáznyomásos |
| Lengéscsillapító-típus: | rugóstagos lengéscsillapító |
| Lengéscsillapító rögzítés: | alul szem |
| Lengéscsillapító rögzítés: | felül csavarorsó |
| Lengéscsillapító-rendszer: | Kétcsöves |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Lengéscsillapító fajtája: | gáznyomásos |
| Lengéscsillapító-típus: | Teleszkópos lengéscsillapító |
| Lengéscsillapító rögzítés: | felül szem |
| Lengéscsillapító rögzítés: | alul szem |
| Lengéscsillapító-rendszer: | Kétcsöves |
| Garancia: | 5 év garancia páronként cserélhető tartozékokkal |
| Hossz 1: | 324 mm |
| Hossz 2: | 524 mm |
| Furatátmérő: | 35 mm |
| dugattyúrúd átmérő: | 16 mm |
| Tömeg: | 2,7 kg |
| Csomagolási hossz: | 57,1 cm |
| Csomagolási szélesség: | 16,5 cm |
| csomagolási magasság: | 17 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Lengéscsillapító fajtája: | gáznyomásos |
| Lengéscsillapító-típus: | rugóstagos lengéscsillapító |
| Lengéscsillapító rögzítés: | alul szem |
| Lengéscsillapító rögzítés: | felül csavarorsó |
| Lengéscsillapító-rendszer: | Kétcsöves |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Lengéscsillapító fajtája: | gáznyomásos |
| Lengéscsillapító-típus: | Nem rugótartó lengéscsillapító |
| Lengéscsillapító rögzítés: | felül szem |
| Lengéscsillapító rögzítés: | alul szem |
| Lengéscsillapító-rendszer: | Kétcsöves |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Lengéscsillapító fajtája: | gáznyomásos |
| Lengéscsillapító-típus: | rugóstagos lengéscsillapító |
| Lengéscsillapító-rendszer: | Kétcsöves |
| Lengéscsillapító rögzítés: | alul szem |
| Lengéscsillapító rögzítés: | felül csavarorsó |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Lengéscsillapító fajtája: | gáznyomásos |
| Lengéscsillapító-típus: | rugóstagos lengéscsillapító |
| Lengéscsillapító rögzítés: | alul szem |
| Lengéscsillapító rögzítés: | felül csavarorsó |
| OE-számhoz: | MR992435 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Lengéscsillapító fajtája: | gáznyomásos |
| Lengéscsillapító-típus: | Nem rugótartó lengéscsillapító |
| Lengéscsillapító rögzítés: | felül szem |
| Lengéscsillapító rögzítés: | alul szem |
| OE-számhoz: | 4162A289 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Lengéscsillapító fajtája: | gáznyomásos |
| Lengéscsillapító-típus: | Nem rugótartó lengéscsillapító |
| Lengéscsillapító rögzítés: | alul szem |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Lengéscsillapító fajtája: | gáznyomásos |
| Lengéscsillapító-típus: | rugóstagos lengéscsillapító |
| Lengéscsillapító-rendszer: | Kétcsöves |
| Lengéscsillapító rögzítés: | alul szem |
| Lengéscsillapító rögzítés: | felül csavarorsó |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Lengéscsillapító fajtája: | gáznyomásos |
| Lengéscsillapító-típus: | rugóstagos lengéscsillapító |
| Lengéscsillapító rögzítés: | alul szem |
| Lengéscsillapító rögzítés: | felül csavarorsó |
| OE-számhoz: | MR992435 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Lengéscsillapító fajtája: | gáznyomásos |
| Lengéscsillapító-típus: | Gólyaláb |
| Lengéscsillapító rögzítés: | felül csavarorsó |




