| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| kipufogórendszer: | kipufogócsőhöz |
| Sorozatszám: | 02.1067 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Közép |
| kipufogórendszer: | kipufogócsőhöz |
| Sorozatszám: | 02.5007 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Alkatrészek lásd az alkatrészlistát | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Közép |
| Alkatrészek lásd az alkatrészlistát | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Hossz: | 930 mm |
| Tömeg: | 3,25 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| kipufogórendszer: | Középső hangtompítóhoz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1860 mm |
| Tömeg: | 7,27 kg |
| Beépítési oldal: | elöl |
| kipufogórendszer: | Középső hangtompítóhoz |




