| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 860 mm |
| Tömeg: | 1,8 kg |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| kipufogórendszer: | Hátsó hangtompítóhoz |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 540 mm |
| Tömeg: | 2,5 kg |
| Beépítési oldal: | elöl |
| kipufogórendszer: | Középső hangtompítóhoz |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | beszereléshez szükséges alkatrészek nélkül |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Hossz: | 850 mm |
| Tömeg: | 1,7 kg |
| Betűjelzés: | 62 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Közép |
| kipufogórendszer: | kipufogócsőhöz |
| Sorozatszám: | 14.4015 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsó |
| kipufogórendszer: | kipufogócsőhöz |
| Sorozatszám: | 14.9017 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsó |
| többrészes: | egyrészes |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | beszereléshez szükséges alkatrészekkel |
| Mennyiségi egység: | Készlet |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |






