| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | beszereléshez szükséges alkatrészek nélkül |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Hossz: | 1500 mm |
| Tömeg: | 2,960 kg |
| Betűjelzés: | 65 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| kipufogórendszer: | kipufogócsőhöz |
| Sorozatszám: | 20.1025 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| kipufogórendszer: | kipufogócsőhöz |
| Sorozatszám: | 20.3002 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Közép |
| kipufogórendszer: | kipufogócsőhöz |
| Sorozatszám: | 20.5002 |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Garancia: | 2 év garancia |
| csak a következővel együtt: | FK50822 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Garancia: | 2 év garancia |
| csak a következővel együtt: | FK70548 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| további szükséges cikkek lásd tartozéklista | |
| Beépítési oldal: | Közép |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Hossz: | 400 mm |
| Tömeg: | 1,75 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Hossz: | 270 mm |
| Tömeg: | 1,4 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Közép |
| Hossz: | 1485 mm |
| Tömeg: | 3,2 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| kipufogórendszer: | Középső hangtompítóhoz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| kipufogórendszer: | Középső hangtompítóhoz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| kipufogórendszer: | Középső hangtompítóhoz |




