| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Közép |
| kipufogórendszer: | kipufogócsőhöz |
| Sorozatszám: | 34.5020 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsó |
| kipufogórendszer: | kipufogócsőhöz |
| Sorozatszám: | 34.9009 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Garancia: | 2 év garancia |
| csak a következővel együtt: | FK50449 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| további szükséges cikkek lásd tartozéklista | |
| Beépítési oldal: | Közép |
| Hossz: | 1040 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| további szükséges cikkek lásd tartozéklista | |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Hossz: | 480 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Emissziós norma: | Euro5 |
| Hossz: | 1030 mm |
| Tömeg: | 2,6 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Hossz: | 570 mm |
| Tömeg: | 1,4 kg |




| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| kipufogórendszer: | Középső hangtompítóhoz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsó |
| kipufogórendszer: | Hátsó hangtompítóhoz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | beszereléshez szükséges alkatrészek nélkül |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Hossz: | 1100 mm |
| Tömeg: | 2,32 kg |
| Betűjelzés: | 62 |




