| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Közép |
| kipufogórendszer: | kipufogócsőhöz |
| Sorozatszám: | 50.5001 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | beszereléshez szükséges alkatrészek nélkül |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Hossz: | 900 mm |
| Tömeg: | 1,860 kg |
| Betűjelzés: | 63 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Garancia: | 2 év garancia |
| csak a következővel együtt: | FK50254 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| további szükséges cikkek lásd tartozéklista | |
| Beépítési oldal: | Közép |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Közép |
| többrészes: | kétrészes |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | beszereléshez szükséges alkatrészekkel |
| Mennyiségi egység: | Készlet |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Közép |
| Garancia: | 3 év garancia |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 970 mm |
| Tömeg: | 2,4 kg |
| Beépítési oldal: | elöl |
| kipufogórendszer: | Középső hangtompítóhoz |




