| Részletes adatok | |
|---|---|
| további szükséges cikkek (cikkszám): | 989-12-011 |
| Alternatív javítókészlet: | 612-801Z |
| Előre-/visszafolyó: | Előremenő vezeték |
| Részletes adatok |
|---|
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| további szükséges cikkek (cikkszám): | 412-542 |
| Alternatív javítókészlet: | 612-902Z |
| Előre-/visszafolyó: | Visszatérő vezeték |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szerelőkészlettel |
| Előre-/visszafolyó: | Visszatérő vezeték |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Előre-/visszafolyó: | Előremenő vezeték |
| Anyag: | szénacél |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,11 kg |
| Hossz: | 235 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Magasság: | 45 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Anyag: | Fém |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Előre-/visszafolyó: | visszafolyóhoz |
| Előre-/visszafolyó: | Visszatérő vezeték |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorszámtól: | 19BA2517 |
| Előre-/visszafolyó: | Előremenő vezeték |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Előre-/visszafolyó: | Visszatérő vezeték |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,8 kg |
| Csomagolási hossz: | 34 cm |
| Csomagolási szélesség: | 32 cm |
| csomagolási magasság: | 32 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Előre-/visszafolyó: | Előremenő vezeték |
| Tömeg: | 0,9 kg |
| Csomagolási hossz: | 25 cm |
| Csomagolási szélesség: | 18 cm |
| csomagolási magasság: | 10 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Új alkatrész | |
| Beépítési oldal: | Kipufogógáz turbó |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | olajhozzávezető vezetékkel |
| Mennyiségi egység: | Darab |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szerelőkészlettel |
| Előre-/visszafolyó: | Előremenő vezeték |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Páros cikkszám: | 185036 |
| Előre-/visszafolyó: | Visszatérő vezeték |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | Kézi kapcsolású váltó |
| Blokk elválasztás | |
| Sebességváltó fajta: | Automata sebességváltó |
| A következő vázszámtól (VIN): | 19SP3410 |
| A következő vázszámig (VIN): | 19XY9457 |
| Előre-/visszafolyó: | Visszatérő vezeték |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Nemesacél |
| OE-számhoz: | 55592600 |
| Minőség: | Meets OE standards |
| Előre-/visszafolyó: | Előremenő vezeték |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | szénacél |
| Előre-/visszafolyó: | Előremenő vezeték |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Előre-/visszafolyó: | visszafolyóhoz |
| Előre-/visszafolyó: | Visszatérő vezeték |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | kézikapcsolású váltóhoz |
| Páros cikkszám: | V51-0621 |
| Előre-/visszafolyó: | Visszatérő vezeték |
| Előre-/visszafolyó: | visszafolyóhoz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | A 14 NET |
| Előre-/visszafolyó: | Előremenő vezeték |
| OE-számhoz: | 079145141F |
| Páros cikkszám: | V40-2462 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Előre-/visszafolyó: | Előremenő vezeték |
| Alternatív javítókészlet: | 612-801Z |
| további szükséges cikkek (cikkszám): | 989-12-011 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Előre-/visszafolyó: | Visszatérő vezeték |
| Alternatív javítókészlet: | WG2576025 |
| további szükséges cikkek (cikkszám): | 412-542 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Előre-/visszafolyó: | Visszatérő vezeték |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szerelőkészlettel |




