| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 06H145735G |
| Előre-/visszafolyó: | Visszatérő vezeték |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| további szükséges cikkek (cikkszám): | 464.310.100 |
| további szükséges cikkek (cikkszám): | 984-06-012 |
| további szükséges cikkek (cikkszám): | 989-12-009 |
| Alternatív javítókészlet: | 611-807Z |
| Előre-/visszafolyó: | Előremenő vezeték |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítőgyűrűkkel |
| Tömeg: | 0,163 kg |
| Hossz: | 180 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Magasság: | 45 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| további szükséges cikkek (cikkszám): | 989-12-009 |
| további szükséges cikkek (cikkszám): | 464.310.100 |
| további szükséges cikkek (cikkszám): | 984-06-012 |
| Alternatív javítókészlet: | 611-808Z |
| Előre-/visszafolyó: | Előremenő vezeték |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szerelőkészlettel |
| Előre-/visszafolyó: | Előremenő vezeték |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szerelőkészlettel |
| Előre-/visszafolyó: | Előremenő vezeték |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 06J145778H |
| Előre-/visszafolyó: | Előremenő vezeték |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | AXX |
| Motorkód: | BPY |
| Motorkód: | BWA |
| Anyag: | Nemesacél |
| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 06F145735D |
| Előre-/visszafolyó: | Visszatérő vezeték |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 06H145735G |
| Előre-/visszafolyó: | Visszatérő vezeték |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Előre-/visszafolyó: | Visszatérő vezeték |
| Tömeg: | 0,3 kg |
| Csomagolási hossz: | 50 cm |
| Csomagolási szélesség: | 18 cm |
| csomagolási magasság: | 10 cm |
| OE-számhoz: | 06H145735G |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Új alkatrész | |
| Beépítési oldal: | Kipufogógáz turbó |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | olajhozzávezető vezetékkel |
| Mennyiségi egység: | Darab |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Új alkatrész | |
| Beépítési oldal: | Kipufogógáz turbó |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | olajhozzávezető vezetékkel |
| Mennyiségi egység: | Darab |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,15 kg |
| Hossz: | 200 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Magasság: | 50 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| további szükséges cikkek (cikkszám): | 411-524 |
| Alternatív javítókészlet: | 611-822Z |
| Előre-/visszafolyó: | Visszatérő vezeték |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szerelőkészlettel |
| Előre-/visszafolyó: | Visszatérő vezeték |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| további szükséges cikkek (cikkszám): | 411-504 |
| további szükséges cikkek (cikkszám): | 411-524 |
| OE-számhoz: | 06F145735D |
| Alternatív javítókészlet: | 611-899Z |
| Előre-/visszafolyó: | Visszatérő vezeték |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szerelőkészlettel |
| OE-számhoz: | 06F145735D |
| Előre-/visszafolyó: | Visszatérő vezeték |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200806 |
| Motorkód: | CAWB |
| Motorkód: | CCZA |
| OE-számhoz: | 06J145778H |
| Előre-/visszafolyó: | Előremenő vezeték |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CAWB |
| Motorkód: | CBFA |
| Motorkód: | CCTA |
| Motorkód: | CCZA |
| Előre-/visszafolyó: | Előremenő vezeték |
| Anyag: | Nemesacél |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 06J145778H |
| Minőség: | Meets OE standards |
| Előre-/visszafolyó: | Előremenő vezeték |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 06F145778G |
| Minőség: | Meets OE standards |
| Előre-/visszafolyó: | Előremenő vezeték |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BPY |
| Motorkód: | BWA |
| Előre-/visszafolyó: | Visszatérő vezeték |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarokkal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBFA |
| Motorkód: | CCTA |
| Motorkód: | CAWB |
| Motorkód: | CCZA |
| Előre-/visszafolyó: | Visszatérő vezeték |
| Hossz: | 180 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Magasság: | 50 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | AXX |
| Motorkód: | BPY |
| Motorkód: | BWA |
| Előre-/visszafolyó: | Előremenő vezeték |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BPY |
| Motorkód: | BWA |
| Gyártási évig: | 200711 |
| Előre-/visszafolyó: | Előremenő vezeték |
| Alternatív javítókészlet: | 611-807Z |
| további szükséges cikkek (cikkszám): | 464.310.100 |
| további szükséges cikkek (cikkszám): | 984-06-012 |
| további szükséges cikkek (cikkszám): | 989-12-009 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CAWB |
| Motorkód: | CCZA |
| Gyártási évtől: | 200806 |
| Előre-/visszafolyó: | Előremenő vezeték |
| Alternatív javítókészlet: | WG2576229 |
| további szükséges cikkek (cikkszám): | 464.310.100 |
| további szükséges cikkek (cikkszám): | 984-06-012 |
| további szükséges cikkek (cikkszám): | 989-12-009 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CAWB |
| Motorkód: | CCZA |
| Gyártási évtől: | 200806 |
| Előre-/visszafolyó: | Előremenő vezeték |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szerelőkészlettel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 06H 145 735 G |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Verzió: | OEM - Quality - Line |
| Hossz: | 442 mm |
| Szélesség: | 135 mm |
| Magasság: | 48 mm |
| Tömeg: | 0,18 kg |




