| Részletes adatok | |
|---|---|
| specifikáció: | Interlock |
| Anyag: | Nemesacél |
| Hossz: | 190 mm |
| Belső átmérő: | 46 mm |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| csőátmérőhöz: | 45 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Csővéggel |
| Egyoldalas/dupla oldalas: | kétoldali |
| Belső átmérő: | 45,7 mm |
| Külső átmérő: | 66 mm |
| Hossz: | 200 mm |
| teljes hossz: | 320 mm |
| Anyag: | Nemesacél |
| specifikáció: | Interlock |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | erősítéssel |
| Hossz: | 200 mm |
| teljes hossz: | 320 mm |
| átmérő: | 45,5 mm |
| Csőkapcsoló: | rugalmas |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| csőátmérőhöz: | 45 mm |
| Belső átmérő: | 45,7 mm |
| Külső átmérő: | 66 mm |
| Hossz: | 200 mm |
| Anyag: | Nemesacél |
| specifikáció: | Interlock |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 45 mm |
| Hossz: | 200 mm |
| specifikáció: | interlock |
| Külső átmérő: | 70 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 45 mm |
| Hossz: | 200 mm |
| teljes hossz: | 300 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Csővéggel |
| specifikáció: | mit Schellen |
| Anyag: | Nemesacél |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | erősítéssel |
| Hossz: | 200 mm |
| teljes hossz: | 320 mm |
| átmérő: | 45,5 mm |
| Csőkapcsoló: | rugalmas |




