| Részletes adatok | |
|---|---|
| Standard méret [STD] | |
| Furat: | 81,01 mm |
| Hossz: | 50,7 mm |
| kompressziómagasság: | 29,0 mm |
| csavarhossz: | 42,0 mm |
| Csapátmérő: | 19,0 mm |
| mélyedési mélység 1: | 2,0 mm |
| mélyedés átmérő: | 61,4 mm |
| Felület: | bevonatolt |
| tűzjáratmagasság: | 5,0 mm |
| Hajtókar építési mód: | Trapézhajtókar |
| Gyártási szám: | 81 L 63 |
| Alkatrészszám: | 1. R 1.0 N |
| Alkatrészszám: | 2. NM 1.2 |
| Alkatrészszám: | 3. DSF 2.0 Cr |
| csomagolási magasság: | 12,80 cm |
| Nettó súly: | 340 g |
| Csomagolási hossz: | 9,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 9,50 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | trapéz hajtókarhoz |
| mélyedési mélység 1: | 2,7 mm |
| dugattyújáték: | 0,025 mm |
| kompressziómagasság: | 29,08 mm |
| Magasság: | 50,7 mm |
| Furat: | 81 mm |
| Csapátmérő: | 19 mm |
| mélyedés átmérő: | 62,3 mm |
| csavarhossz: | 42 mm |
| Alkatrészszám: | 08-148300-00 |
| Standard méret [STD] | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Furat: | 81 mm |
| Dugattyúmagasság: | 50,7 mm |
| kompressziómagasság: | 29,7 mm |
| Dugattyúcsap-átmérő: | 19 mm |
| Dugattyúcsaphossz: | 42 mm |
| Érintkező felület: | grafit bevonatú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Furat: | 81,51 mm |
| Hossz: | 50,7 mm |
| kompressziómagasság: | 29,0 mm |
| csavarhossz: | 42,0 mm |
| Csapátmérő: | 19,0 mm |
| mélyedési mélység 1: | 2,0 mm |
| mélyedés átmérő: | 61,4 mm |
| Felület: | bevonatolt |
| tűzjáratmagasság: | 5,0 mm |
| Hajtókar építési mód: | Trapézhajtókar |
| Gyártási szám: | 81 L 63 |
| Alkatrészszám: | 1. R 1.0 N |
| Alkatrészszám: | 2. NM 1.2 |
| Alkatrészszám: | 3. DSF 2.0 Cr |
| csomagolási magasság: | 12,80 cm |
| Nettó súly: | 362 g |
| Csomagolási hossz: | 9,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 9,50 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Furat: | 82,01 mm |
| Hossz: | 50,7 mm |
| kompressziómagasság: | 29,0 mm |
| csavarhossz: | 42,0 mm |
| Csapátmérő: | 19,0 mm |
| mélyedési mélység 1: | 2,0 mm |
| mélyedés átmérő: | 61,4 mm |
| Felület: | bevonatolt |
| tűzjáratmagasság: | 5,0 mm |
| Hajtókar építési mód: | Trapézhajtókar |
| Gyártási szám: | 81 L 63 |
| Alkatrészszám: | 1. R 1.0 N |
| Alkatrészszám: | 2. NM 1.2 |
| Alkatrészszám: | 3. DSF 2.0 Cr |
| csomagolási magasság: | 12,80 cm |
| Nettó súly: | 377 g |
| Csomagolási hossz: | 9,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 9,50 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási szám: | 081178 |
| Furat: | 81,01 mm |
| dugattyújáték: | 0,035 mm |
| kompressziómagasság: | 29,7 mm |
| Hossz: | 50,7 mm |
| mélyedési mélység 1: | 2,7 mm |
| Alkatrészszám: | 61937 |
| Alkatrészszám: | 61938 |
| Alkatrészszám: | 85712 |
| Standard méret [STD] | |
| Csapátmérő: | 19 mm |
| csavarhossz: | 42 mm |
| Hajtókar építési mód: | Trapézhajtókar |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási szám: | 081178 |
| Furat: | 81,51 mm |
| dugattyújáték: | 0,035 mm |
| kompressziómagasság: | 29,45 mm |
| Hossz: | 50,45 mm |
| mélyedési mélység 1: | 2,7 mm |
| Alkatrészszám: | 62285 |
| Alkatrészszám: | 62286 |
| Alkatrészszám: | 85714 |
| Csapátmérő: | 19 mm |
| csavarhossz: | 42 mm |
| Javítási lépcső: | 0,50 |
| Hajtókar építési mód: | Trapézhajtókar |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Furat: | 81,51 mm |
| Hossz: | 50,4 mm |
| kompressziómagasság: | 28,7 mm |
| csavarhossz: | 42,0 mm |
| Csapátmérő: | 19,0 mm |
| mélyedési mélység 1: | 2,0 mm |
| mélyedés átmérő: | 61,4 mm |
| Felület: | bevonatolt |
| tűzjáratmagasság: | 4,7 mm |
| Hajtókar építési mód: | Trapézhajtókar |
| Gyártási szám: | 81 L 63 |
| Alkatrészszám: | 1. R 1.0 N |
| Alkatrészszám: | 2. NM 1.2 |
| Alkatrészszám: | 3. DSF 2.0 Cr |
| csomagolási magasság: | 12,80 cm |
| Nettó súly: | 710 g |
| Csomagolási hossz: | 9,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 9,50 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Furat: | 82,01 mm |
| Hossz: | 50,4 mm |
| kompressziómagasság: | 28,7 mm |
| csavarhossz: | 42,0 mm |
| Csapátmérő: | 19,0 mm |
| mélyedési mélység 1: | 2,0 mm |
| mélyedés átmérő: | 61,4 mm |
| Felület: | bevonatolt |
| tűzjáratmagasság: | 4,7 mm |
| Hajtókar építési mód: | Trapézhajtókar |
| Gyártási szám: | 81 L 63 |
| Alkatrészszám: | 1. R 1.0 N |
| Alkatrészszám: | 2. NM 1.2 |
| Alkatrészszám: | 3. DSF 2.0 Cr |
| csomagolási magasság: | 12,80 cm |
| Nettó súly: | 274 g |
| Csomagolási hossz: | 9,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 9,50 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | trapéz hajtókarhoz |
| mélyedési mélység 1: | 2,7 mm |
| Túlméret: | 0,5 mm |
| kompressziómagasság: | 29,78 mm |
| Magasság: | 50,7 mm |
| Furat: | 81,5 mm |
| Csapátmérő: | 19 mm |
| mélyedés átmérő: | 62,3 mm |
| csavarhossz: | 42 mm |
| Alkatrészszám: | 08-148307-00 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 50,7 mm |
| Furat: | 81,01 mm |
| Csapátmérő: | 19 mm |
| Alkatrészszám: | 61937 |
| Alkatrészszám: | 61938 |
| Alkatrészszám: | 85712 |
| Gyártási szám: | 081178 |
| kompressziómagasság: | 29,7 mm |
| csavarhossz: | 42 mm |
| mélyedési mélység 1: | 2,7 mm |
| Standard méret [STD] | |
| Hajtókar építési mód: | Trapézhajtókar |
| dugattyújáték: | 0,035 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 50,45 mm |
| Furat: | 81,51 mm |
| Túlméret: | 0,50 mm |
| Csapátmérő: | 19 mm |
| Alkatrészszám: | 62285 |
| Alkatrészszám: | 62286 |
| Alkatrészszám: | 85714 |
| Gyártási szám: | 081178 |
| kompressziómagasság: | 29,45 mm |
| csavarhossz: | 42 mm |
| mélyedési mélység 1: | 2,7 mm |
| Hajtókar építési mód: | Trapézhajtókar |
| dugattyújáték: | 0,035 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 50,7 mm |
| Furat: | 81,01 mm |
| Felület: | bevonatolt |
| Csapátmérő: | 19,0 mm |
| Alkatrészszám: | 1. R 1.0 N |
| Alkatrészszám: | 2. NM 1.2 |
| Alkatrészszám: | 3. DSF 2.0 Cr |
| Gyártási szám: | 81 L 63 |
| kompressziómagasság: | 29,0 mm |
| mélyedés átmérő: | 61,4 mm |
| csavarhossz: | 42,0 mm |
| mélyedési mélység 1: | 2,0 mm |
| tűzjáratmagasság: | 5,0 mm |
| Standard méret [STD] | |
| Hajtókar építési mód: | Trapézhajtókar |
| Csomagolási hossz: | 9,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 9,50 cm |
| csomagolási magasság: | 12,80 cm |
| Nettó súly: | 340 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 50,7 mm |
| Furat: | 81,51 mm |
| Felület: | bevonatolt |
| Csapátmérő: | 19,0 mm |
| Alkatrészszám: | 1. R 1.0 N |
| Alkatrészszám: | 2. NM 1.2 |
| Alkatrészszám: | 3. DSF 2.0 Cr |
| Gyártási szám: | 81 L 63 |
| kompressziómagasság: | 29,0 mm |
| mélyedés átmérő: | 61,4 mm |
| csavarhossz: | 42,0 mm |
| mélyedési mélység 1: | 2,0 mm |
| tűzjáratmagasság: | 5,0 mm |
| Hajtókar építési mód: | Trapézhajtókar |
| Csomagolási hossz: | 9,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 9,50 cm |
| csomagolási magasság: | 12,80 cm |
| Nettó súly: | 362 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 50,7 mm |
| Furat: | 82,01 mm |
| Felület: | bevonatolt |
| Csapátmérő: | 19,0 mm |
| Alkatrészszám: | 1. R 1.0 N |
| Alkatrészszám: | 2. NM 1.2 |
| Alkatrészszám: | 3. DSF 2.0 Cr |
| Gyártási szám: | 81 L 63 |
| kompressziómagasság: | 29,0 mm |
| mélyedés átmérő: | 61,4 mm |
| csavarhossz: | 42,0 mm |
| mélyedési mélység 1: | 2,0 mm |
| tűzjáratmagasság: | 5,0 mm |
| Hajtókar építési mód: | Trapézhajtókar |
| Csomagolási hossz: | 9,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 9,50 cm |
| csomagolási magasság: | 12,80 cm |
| Nettó súly: | 377 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 50,4 mm |
| Furat: | 81,51 mm |
| Felület: | bevonatolt |
| Csapátmérő: | 19,0 mm |
| Alkatrészszám: | 1. R 1.0 N |
| Alkatrészszám: | 2. NM 1.2 |
| Alkatrészszám: | 3. DSF 2.0 Cr |
| Gyártási szám: | 81 L 63 |
| kompressziómagasság: | 28,7 mm |
| mélyedés átmérő: | 61,4 mm |
| csavarhossz: | 42,0 mm |
| mélyedési mélység 1: | 2,0 mm |
| tűzjáratmagasság: | 4,7 mm |
| Hajtókar építési mód: | Trapézhajtókar |
| Csomagolási hossz: | 9,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 9,50 cm |
| csomagolási magasság: | 12,80 cm |
| Nettó súly: | 710 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 50,4 mm |
| Furat: | 82,01 mm |
| Felület: | bevonatolt |
| Csapátmérő: | 19,0 mm |
| Alkatrészszám: | 1. R 1.0 N |
| Alkatrészszám: | 2. NM 1.2 |
| Alkatrészszám: | 3. DSF 2.0 Cr |
| Gyártási szám: | 81 L 63 |
| kompressziómagasság: | 28,7 mm |
| mélyedés átmérő: | 61,4 mm |
| csavarhossz: | 42,0 mm |
| mélyedési mélység 1: | 2,0 mm |
| tűzjáratmagasság: | 4,7 mm |
| Hajtókar építési mód: | Trapézhajtókar |
| Csomagolási hossz: | 9,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 9,50 cm |
| csomagolási magasság: | 12,80 cm |
| Nettó súly: | 274 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 50,7 mm |
| Furat: | 81 mm |
| Csapátmérő: | 19 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | trapéz hajtókarhoz |
| Alkatrészszám: | 08-148300-00 |
| kompressziómagasság: | 29,08 mm |
| mélyedés átmérő: | 62,3 mm |
| csavarhossz: | 42 mm |
| mélyedési mélység 1: | 2,7 mm |
| Standard méret [STD] | |
| dugattyújáték: | 0,025 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 50,7 mm |
| Furat: | 81,5 mm |
| Csapátmérő: | 19 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | trapéz hajtókarhoz |
| Alkatrészszám: | 08-148307-00 |
| kompressziómagasság: | 29,78 mm |
| mélyedés átmérő: | 62,3 mm |
| csavarhossz: | 42 mm |
| mélyedési mélység 1: | 2,7 mm |
| Túlméret: | 0,5 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BSF |
| Hossz: | 50,7 mm |
| Furat: | 81,01 mm |
| Csapátmérő: | 19 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | trapéz hajtókarhoz |
| kompressziómagasság: | 29,7 mm |
| mélyedés átmérő: | 61,4 mm |
| csavarhossz: | 42 mm |
| mélyedési mélység 1: | 2,7 mm |
| Standard méret [STD] | |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BSF |
| Hossz: | 50,7 mm |
| Furat: | 81,51 mm |
| Csapátmérő: | 19 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | trapéz hajtókarhoz |
| kompressziómagasság: | 29,7 mm |
| mélyedés átmérő: | 61,4 mm |
| csavarhossz: | 42 mm |
| mélyedési mélység 1: | 2,7 mm |
| Túlméret: | 0,5 mm |
| Standard méret [STD] | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Furat: | 81 mm |
| Dugattyúmagasság: | 50,7 mm |
| kompressziómagasság: | 29,7 mm |
| Dugattyúcsap-átmérő: | 19 mm |
| Dugattyúcsaphossz: | 42 mm |
| Érintkező felület: | grafit bevonatú |




