| Részletes adatok | |
|---|---|
| Furat: | 76,51 mm |
| Hossz: | 53,8 mm |
| kompressziómagasság: | 29,27 mm |
| csavarhossz: | 47 mm |
| Csapátmérő: | 17 mm |
| mélyedési mélység 1: | 6 mm |
| Szelepzsákmélység 1: | 2,9 mm |
| Felület: | bevonatolt |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | hűtőcsatorna nélkül |
| tűzjáratmagasság: | 5 mm |
| Hajtókar építési mód: | Trapézhajtókar |
| Gyártási szám: | 76 L 84 |
| dugattyújáték: | 0,04 mm |
| Alkatrészszám: | 1. R 1.2 N |
| Alkatrészszám: | 2. M 1.2 |
| Alkatrészszám: | 3. 3S 2.0 N |
| csomagolási magasság: | 12,80 cm |
| Nettó súly: | 294 g |
| Csomagolási hossz: | 9,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 9,50 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Furat: | 77,01 mm |
| Hossz: | 53,8 mm |
| kompressziómagasság: | 29,27 mm |
| csavarhossz: | 47 mm |
| Csapátmérő: | 17 mm |
| mélyedési mélység 1: | 6 mm |
| Szelepzsákmélység 1: | 2,9 mm |
| Felület: | bevonatolt |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | hűtőcsatorna nélkül |
| tűzjáratmagasság: | 5 mm |
| Hajtókar építési mód: | Trapézhajtókar |
| Gyártási szám: | 76 L 84 |
| dugattyújáték: | 0,04 mm |
| Alkatrészszám: | 1. R 1.2 N |
| Alkatrészszám: | 2. M 1.2 |
| Alkatrészszám: | 3. 3S 2.0 N |
| csomagolási magasság: | 12,80 cm |
| Nettó súly: | 310 g |
| Csomagolási hossz: | 9,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 9,50 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| mélyedési mélység 1: | 5,85 mm |
| kompressziómagasság: | 29,27 mm |
| Furat: | 76,5 mm |
| Csapátmérő: | 17 mm |
| csavarhossz: | 47 mm |
| Standard méret [STD] | |
| Hossz: | 53,9 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Dugattyúgyűrűvel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | dugattyú csapszeggel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Furat: | 76,51 mm |
| Hossz: | 54,0 mm |
| kompressziómagasság: | 29,49 mm |
| csavarhossz: | 47 mm |
| Csapátmérő: | 17 mm |
| mélyedési mélység 1: | 6 mm |
| mélyedés átmérő: | 36,6 mm |
| Szelepzsákmélység 1: | 3,1 mm |
| Felület: | kemény anódozású |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | hűtőcsatorna nélkül |
| tűzjáratmagasság: | 5,2 mm |
| Gyártási szám: | 76 L 84 |
| dugattyújáték: | 0,05 mm |
| Alkatrészszám: | 1. R 1.2 N |
| Alkatrészszám: | 2. M 1.2 |
| Alkatrészszám: | 3. 3S 2.0 N |
| csomagolási magasság: | 12,80 cm |
| Nettó súly: | 242 g |
| Csomagolási hossz: | 9,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 9,50 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Furat: | 76,76 mm |
| Hossz: | 54,0 mm |
| kompressziómagasság: | 29,49 mm |
| csavarhossz: | 47 mm |
| Csapátmérő: | 17 mm |
| mélyedési mélység 1: | 6 mm |
| mélyedés átmérő: | 36,6 mm |
| Szelepzsákmélység 1: | 3,1 mm |
| Felület: | kemény anódozású |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | hűtőcsatorna nélkül |
| tűzjáratmagasság: | 5,2 mm |
| Gyártási szám: | 76 L 84 |
| dugattyújáték: | 0,05 mm |
| Alkatrészszám: | 1. R 1.2 N |
| Alkatrészszám: | 2. M 1.2 |
| Alkatrészszám: | 3. 3S 2.0 N |
| csomagolási magasság: | 12,80 cm |
| Nettó súly: | 316 g |
| Csomagolási hossz: | 9,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 9,50 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Furat: | 77,01 mm |
| Hossz: | 54,0 mm |
| kompressziómagasság: | 29,49 mm |
| csavarhossz: | 47 mm |
| Csapátmérő: | 17 mm |
| mélyedési mélység 1: | 6 mm |
| mélyedés átmérő: | 36,6 mm |
| Szelepzsákmélység 1: | 3,1 mm |
| Felület: | kemény anódozású |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | hűtőcsatorna nélkül |
| tűzjáratmagasság: | 5,2 mm |
| Gyártási szám: | 76 L 84 |
| dugattyújáték: | 0,05 mm |
| Alkatrészszám: | 1. R 1.2 N |
| Alkatrészszám: | 2. M 1.2 |
| Alkatrészszám: | 3. 3S 2.0 N |
| csomagolási magasság: | 12,80 cm |
| Nettó súly: | 242 g |
| Csomagolási hossz: | 9,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 9,50 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 53,8 mm |
| Furat: | 76,51 mm |
| Felület: | bevonatolt |
| Csapátmérő: | 17 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | hűtőcsatorna nélkül |
| Alkatrészszám: | 1. R 1.2 N |
| Alkatrészszám: | 2. M 1.2 |
| Alkatrészszám: | 3. 3S 2.0 N |
| Gyártási szám: | 76 L 84 |
| kompressziómagasság: | 29,27 mm |
| csavarhossz: | 47 mm |
| mélyedési mélység 1: | 6 mm |
| tűzjáratmagasság: | 5 mm |
| Szelepzsákmélység 1: | 2,9 mm |
| Hajtókar építési mód: | Trapézhajtókar |
| Csomagolási hossz: | 9,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 9,50 cm |
| csomagolási magasság: | 12,80 cm |
| dugattyújáték: | 0,04 mm |
| Nettó súly: | 294 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 53,8 mm |
| Furat: | 77,01 mm |
| Felület: | bevonatolt |
| Csapátmérő: | 17 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | hűtőcsatorna nélkül |
| Alkatrészszám: | 1. R 1.2 N |
| Alkatrészszám: | 2. M 1.2 |
| Alkatrészszám: | 3. 3S 2.0 N |
| Gyártási szám: | 76 L 84 |
| kompressziómagasság: | 29,27 mm |
| csavarhossz: | 47 mm |
| mélyedési mélység 1: | 6 mm |
| tűzjáratmagasság: | 5 mm |
| Szelepzsákmélység 1: | 2,9 mm |
| Hajtókar építési mód: | Trapézhajtókar |
| Csomagolási hossz: | 9,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 9,50 cm |
| csomagolási magasság: | 12,80 cm |
| dugattyújáték: | 0,04 mm |
| Nettó súly: | 310 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 54,0 mm |
| Furat: | 76,51 mm |
| Felület: | kemény anódozású |
| Csapátmérő: | 17 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | hűtőcsatorna nélkül |
| Alkatrészszám: | 1. R 1.2 N |
| Alkatrészszám: | 2. M 1.2 |
| Alkatrészszám: | 3. 3S 2.0 N |
| Gyártási szám: | 76 L 84 |
| kompressziómagasság: | 29,49 mm |
| mélyedés átmérő: | 36,6 mm |
| csavarhossz: | 47 mm |
| mélyedési mélység 1: | 6 mm |
| tűzjáratmagasság: | 5,2 mm |
| Szelepzsákmélység 1: | 3,1 mm |
| Csomagolási hossz: | 9,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 9,50 cm |
| csomagolási magasság: | 12,80 cm |
| dugattyújáték: | 0,05 mm |
| Nettó súly: | 242 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 54,0 mm |
| Furat: | 76,76 mm |
| Felület: | kemény anódozású |
| Csapátmérő: | 17 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | hűtőcsatorna nélkül |
| Alkatrészszám: | 1. R 1.2 N |
| Alkatrészszám: | 2. M 1.2 |
| Alkatrészszám: | 3. 3S 2.0 N |
| Gyártási szám: | 76 L 84 |
| kompressziómagasság: | 29,49 mm |
| mélyedés átmérő: | 36,6 mm |
| csavarhossz: | 47 mm |
| mélyedési mélység 1: | 6 mm |
| tűzjáratmagasság: | 5,2 mm |
| Szelepzsákmélység 1: | 3,1 mm |
| Csomagolási hossz: | 9,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 9,50 cm |
| csomagolási magasság: | 12,80 cm |
| dugattyújáték: | 0,05 mm |
| Nettó súly: | 316 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 54,0 mm |
| Furat: | 77,01 mm |
| Felület: | kemény anódozású |
| Csapátmérő: | 17 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | hűtőcsatorna nélkül |
| Alkatrészszám: | 1. R 1.2 N |
| Alkatrészszám: | 2. M 1.2 |
| Alkatrészszám: | 3. 3S 2.0 N |
| Gyártási szám: | 76 L 84 |
| kompressziómagasság: | 29,49 mm |
| mélyedés átmérő: | 36,6 mm |
| csavarhossz: | 47 mm |
| mélyedési mélység 1: | 6 mm |
| tűzjáratmagasság: | 5,2 mm |
| Szelepzsákmélység 1: | 3,1 mm |
| Csomagolási hossz: | 9,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 9,50 cm |
| csomagolási magasság: | 12,80 cm |
| dugattyújáték: | 0,05 mm |
| Nettó súly: | 242 g |







