| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási szám: | 087144 |
| Furat: | 87,52 mm |
| dugattyújáték: | 0,035 mm |
| kompressziómagasság: | 32,8 mm |
| Hossz: | 53,8 mm |
| Dugattyúkiállás: | 2,19 mm |
| Alkatrészszám: | 100260000 |
| Alkatrészszám: | 100270000 |
| Alkatrészszám: | 86968 |
| Standard méret [STD] | |
| Csapátmérő: | 22,5 mm |
| csavarhossz: | 56 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Furat: | 87,5 mm |
| Hossz: | 53,8 mm |
| kompressziómagasság: | 32,8 mm |
| csavarhossz: | 56 mm |
| Csapátmérő: | 22,5 mm |
| Szelepzsákmélység 1: | 3,55 mm |
| Szelepzsákmélység 2: | 3,74 mm |
| Felület: | kemény anódozású |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | hűtőcsatorna nélkül |
| tűzjáratmagasság: | 5,7 mm |
| Gyártási szám: | 87 L 104 |
| Alkatrészszám: | 1. R 1.2 PVD P |
| Alkatrészszám: | 2. NM 1.2 |
| Alkatrészszám: | 3. 3S 2 N |
| csomagolási magasság: | 12,80 cm |
| Nettó súly: | 710 g |
| Csomagolási hossz: | 9,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 9,50 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| kompressziómagasság: | 32,8 mm |
| Furat: | 87,5 mm |
| csavarhossz: | 56 mm |
| Hajtókar építési mód: | Trapézhajtókar |
| Standard méret [STD] | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| kompressziómagasság: | 32,8 mm |
| Furat: | 88 mm |
| csavarhossz: | 56 mm |
| Hajtókar építési mód: | Trapézhajtókar |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Furat: | 87,75 mm |
| Hossz: | 53,8 mm |
| kompressziómagasság: | 32,8 mm |
| csavarhossz: | 56 mm |
| Csapátmérő: | 22,5 mm |
| Szelepzsákmélység 1: | 3,55 mm |
| Szelepzsákmélység 2: | 3,74 mm |
| Felület: | kemény anódozású |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | hűtőcsatorna nélkül |
| tűzjáratmagasság: | 5,7 mm |
| Gyártási szám: | 87 L 104 |
| Alkatrészszám: | 1. R 1.2 PVD P |
| Alkatrészszám: | 2. NM 1.2 |
| Alkatrészszám: | 3. 3S 2 N |
| csomagolási magasság: | 12,80 cm |
| Nettó súly: | 710 g |
| Csomagolási hossz: | 9,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 9,50 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Furat: | 88 mm |
| Hossz: | 53,8 mm |
| kompressziómagasság: | 32,8 mm |
| csavarhossz: | 56 mm |
| Csapátmérő: | 22,5 mm |
| Szelepzsákmélység 1: | 3,55 mm |
| Szelepzsákmélység 2: | 3,74 mm |
| Felület: | kemény anódozású |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | hűtőcsatorna nélkül |
| tűzjáratmagasság: | 5,7 mm |
| Gyártási szám: | 87 L 104 |
| Alkatrészszám: | 1. R 1.2 PVD P |
| Alkatrészszám: | 2. NM 1.2 |
| Alkatrészszám: | 3. 3S 2 N |
| csomagolási magasság: | 12,80 cm |
| Nettó súly: | 710 g |
| Csomagolási hossz: | 9,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 9,50 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási szám: | 86540 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | trapéz hajtókarhoz |
| mélyedési mélység 1: | 4,3 mm |
| kompressziómagasság: | 34,98 mm |
| Magasság: | 53,8 mm |
| Furat: | 87,5 mm |
| Csapátmérő: | 23 mm |
| csavarhossz: | 56 mm |
| Szelepzsákmélység 1: | 3,4 mm |
| Szelepzsákmélység 2: | 3,7 mm |
| Alkatrészszám: | 08-430200-00 |
| Standard méret [STD] | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 53,8 mm |
| Furat: | 87,52 mm |
| Dugattyúkiállás: | 2,19 mm |
| Csapátmérő: | 22,5 mm |
| Alkatrészszám: | 100260000 |
| Alkatrészszám: | 100270000 |
| Alkatrészszám: | 86968 |
| Gyártási szám: | 087144 |
| kompressziómagasság: | 32,8 mm |
| csavarhossz: | 56 mm |
| Standard méret [STD] | |
| dugattyújáték: | 0,035 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Furat: | 87,52 mm |
| Standard méret [STD] | |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Furat: | 87,50 mm |
| csak a következővel együtt: | WG1485947 |
| csak a következővel együtt: | WG1485948 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Dugattyúgyűrűvel |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 53,8 mm |
| Furat: | 87,5 mm |
| Csapátmérő: | 22,5 mm |
| kompressziómagasság: | 32,8 mm |
| csavarhossz: | 56 mm |
| Standard méret [STD] | |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 53,8 mm |
| Furat: | 88 mm |
| Csapátmérő: | 22,5 mm |
| kompressziómagasság: | 32,8 mm |
| csavarhossz: | 56 mm |
| Túlméret: | 0,5 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 55,80 mm |
| Furat: | 87,50 mm |
| A dugattyúrúd hossza: | 56,00 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Dugattyúgyűrűvel |
| Alkatrészszám: | 1,20-1,20-2,00 |
| kompressziómagasság: | 32,80 mm |
| Szelepzsákmélység 1: | 4,30 mm |
| Standard méret [STD] | |
| csak készletben felhasználható | |
| csak készletben elérhető | |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 55,80 mm |
| Furat: | 88,00 mm |
| A dugattyúrúd hossza: | 56,00 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Dugattyúgyűrűvel |
| Alkatrészszám: | 1,20-1,20-2,00 |
| kompressziómagasság: | 32,80 mm |
| Szelepzsákmélység 1: | 4,30 mm |
| Túlméret | |
| Túlméret: | 0,50 mm |
| csak készletben felhasználható | |
| csak készletben elérhető | |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 53,8 mm |
| Furat: | 87,5 mm |
| Szükséges darabszám: | 4 |
| A dugattyúrúd hossza: | 56 mm |
| Alkatrészszám: | 1,20 910 Nit S |
| Alkatrészszám: | 1,20 931 P |
| Alkatrészszám: | 2,00 3PC Nit |
| kompressziómagasság: | 32,8 mm |
| mélyedési mélység 1: | 4,25 mm |
| Szelepzsákmélység 1: | 3,5 mm |
| Szelepzsákmélység 2: | 3,85 mm |
| Standard méret [STD] | |
| dugattyúrúd átmérő: | 23 mm |
| Hajtókar építési mód: | Trapézhajtókar |
| Dugattyúmagasság: | 2,19 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 53,8 mm |
| Furat: | 87,5 mm |
| Csapátmérő: | 23 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | trapéz hajtókarhoz |
| Alkatrészszám: | 08-430200-00 |
| Gyártási szám: | 86540 |
| kompressziómagasság: | 34,98 mm |
| csavarhossz: | 56 mm |
| mélyedési mélység 1: | 4,3 mm |
| Szelepzsákmélység 1: | 3,4 mm |
| Szelepzsákmélység 2: | 3,7 mm |
| Standard méret [STD] | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 53,8 mm |
| Furat: | 87,5 mm |
| Felület: | kemény anódozású |
| Csapátmérő: | 22,5 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | hűtőcsatorna nélkül |
| Alkatrészszám: | 1. R 1.2 PVD P |
| Alkatrészszám: | 2. NM 1.2 |
| Alkatrészszám: | 3. 3S 2 N |
| Gyártási szám: | 87 L 104 |
| kompressziómagasság: | 32,8 mm |
| csavarhossz: | 56 mm |
| tűzjáratmagasság: | 5,7 mm |
| Szelepzsákmélység 1: | 3,55 mm |
| Szelepzsákmélység 2: | 3,74 mm |
| Csomagolási hossz: | 9,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 9,50 cm |
| csomagolási magasság: | 12,80 cm |
| Nettó súly: | 710 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 53,8 mm |
| Furat: | 88 mm |
| Felület: | kemény anódozású |
| Csapátmérő: | 22,5 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | hűtőcsatorna nélkül |
| Alkatrészszám: | 1. R 1.2 PVD P |
| Alkatrészszám: | 2. NM 1.2 |
| Alkatrészszám: | 3. 3S 2 N |
| Gyártási szám: | 87 L 104 |
| kompressziómagasság: | 32,8 mm |
| csavarhossz: | 56 mm |
| tűzjáratmagasság: | 5,7 mm |
| Szelepzsákmélység 1: | 3,55 mm |
| Szelepzsákmélység 2: | 3,74 mm |
| Csomagolási hossz: | 9,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 9,50 cm |
| csomagolási magasság: | 12,80 cm |
| Nettó súly: | 710 g |




