| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Feszültség: | 5 V |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Nagynyomású oldal |
| Keverékképzés: | Közvetlen befecskendezés |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Nagynyomású oldal |
| Keverékképzés: | Közvetlen befecskendezés |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Üzemanyag elosztócső |
| Hossz: | 30 mm |
| Szélesség: | 30 mm |
| Magasság: | 50 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Befecskendező rendszer: | Common-Rail |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Keverékképzés: | Közvetlen befecskendezés |
| Rögzítési mód: | csavarozott |

| Részletes adatok |
|---|




