| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,05 kg |
| Forma: | egyenes |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | üzemanyag-vezeték |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kisnyomású oldal |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Nyomás [bar]: | 10 bar |
| Menetméret: | M10x1 |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Rögzítési mód: | csavarozott |
| Forma: | D-alakú |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| -tól: | bar |
| -ig: | 200 bar |
| Beépítési mélység: | 14,5 mm |
| Kulcsnyílás: | 27 |
| Menetméret: | M1x1.00 |
| Üzemanyagfajta: | Benzin |
| Keverékképzés: | Közvetlen befecskendezés |
| OE-számhoz: | 06J906051D |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Nagynyomású oldal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,06 kg |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | az üzemanyag-elosztótól a tápvezetékig |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Nagynyomású oldal |
| Kulcsnyílás: | 24 |
| Ház színe: | fekete |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Nagynyomású oldal |
| Keverékképzés: | Közvetlen befecskendezés |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 03C906051A |
| Menetméret: | M10 |
| Üzemanyagfajta: | Benzin |
| Üzemanyagfajta: | Benzin/gáz (Bifuel) |
| Kulcsnyílás: | 24 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Nagynyomású oldal |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Dugasz színe: | fekete |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Nagynyomású oldal |
| Keverékképzés: | Közvetlen befecskendezés |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 55 mm |
| Szélesség: | 25 mm |
| Magasság: | 25 mm |
| Tömeg: | 0,04 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | az üzemanyag-elosztótól a tápvezetékig |
| Keverékképzés: | Közvetlen befecskendezés |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M 10 |
| Menetemelkedés: | 1 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Nagynyomású oldal |
| Menethossz: | 15 mm |
| Kulcsnyílás: | 27 |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Rögzítési mód: | csavarozott |
| Ház színe: | barna |
| Ház anyaga: | GFK (üvegszál erősítésű műanyag) |
| Keverékképzés: | Közvetlen befecskendezés |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Nagynyomású oldal |
| Keverékképzés: | Közvetlen befecskendezés |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | üzemanyag-vezeték |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kisnyomású oldal |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Forma: | egyenes |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | fenn |
| Üzemanyagfajta: | CNG |
| Rögzítési mód: | csavarozott |
| Forma: | D-alakú |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Beépítési mélység: | 11,4 mm |
| Dugasz színe: | fekete |
| Kulcsnyílás: | 24 |
| Menetméret: | M10x1.0 |
| Üzemanyagfajta: | Benzin |
| OE-számhoz: | 03C906051A |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kisnyomású oldal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Keverékképzés: | Közvetlen befecskendezés |
| Beépítési oldal: | Üzemanyag elosztócső |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Verzió: | IAM |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Keverékképzés: | Közvetlen befecskendezés |
| Beépítési oldal: | Üzemanyag elosztócső |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Verzió: | OE |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | az üzemanyag-elosztótól a tápvezetékig |
| Keverékképzés: | Közvetlen befecskendezés |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kapcs. nyomás: | 11,5 bar |
| Menetméret: | M10 x 1 |
| Csapok száma: | 3 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kisnyomású oldal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Csatlakozómenet: | M10x1mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M10x1 |
| Kulcsnyílás: | 24 |


| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 06J906051D |
| Beépítési oldal: | az üzemanyag-elosztótól a tápvezetékig |
| Üzemanyagfajta: | Benzin |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Nagynyomású oldal |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Dugasz színe: | narancs |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 03C906051A |
| Menetméret: | M10 |
| Üzemanyagfajta: | Benzin |
| Üzemanyagfajta: | Benzin/gáz (Bifuel) |
| Kulcsnyílás: | 24 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Nagynyomású oldal |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Dugasz színe: | fekete |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Ház színe: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Műszaki információs szám: | HIGH PRESSURE SIDE |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Tömeg: | 0,050 kg |
| Nettó súly: | 0,042 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Ház színe: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Műszaki információs szám: | HIGH PRESSURE SIDE |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Tömeg: | 0,05 kg |
| Nettó súly: | 0,042 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 06J906051D |
| Beépítési oldal: | az üzemanyag-elosztótól a tápvezetékig |
| Üzemanyagfajta: | Benzin |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Nagynyomású oldal |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Dugasz színe: | narancs |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Dugasz színe: | narancs |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Nagynyomású oldal |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Keverékképzés: | Közvetlen befecskendezés |
| Rögzítési mód: | csavarozott |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Dugasz színe: | narancs |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Üzemanyagfajta: | CNG |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Tömeg: | 0,07 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CDGA |
| OE-számhoz: | 03C906051A |
| Menetméret: | M10 |
| Üzemanyagfajta: | Benzin |
| Üzemanyagfajta: | Benzin/gáz (Bifuel) |
| Kulcsnyílás: | 24 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Nagynyomású oldal |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Dugasz színe: | fekete |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 06J906051D |
| Beépítési oldal: | az üzemanyag-elosztótól a tápvezetékig |
| Üzemanyagfajta: | Benzin |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Nagynyomású oldal |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Dugasz színe: | narancs |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 06J906051D |
| Menetméret: | M1x1.00 |
| Üzemanyagfajta: | Benzin |
| Forma: | D-alakú |
| Keverékképzés: | Közvetlen befecskendezés |
| Kulcsnyílás: | 27 |
| Rögzítési mód: | csavarozott |
| -tól: | bar |
| -ig: | 200 bar |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Beépítési mélység: | 14,5 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Nagynyomású oldal |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | fenn |
| Üzemanyagfajta: | CNG |
| OE-számhoz: | 03C906051A |
| Menetméret: | M10x1.0 |
| Üzemanyagfajta: | Benzin |
| Forma: | D-alakú |
| Kulcsnyílás: | 24 |
| Rögzítési mód: | csavarozott |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Beépítési mélység: | 11,4 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kisnyomású oldal |
| Dugasz színe: | fekete |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Keverékképzés: | Közvetlen befecskendezés |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Nagynyomású oldal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 03C 906 051 A |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Feszültség: | 12 V |
| Hossz: | 70 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Garancia: | 3 év garancia |
| OE-számhoz: | 06J 906 051 D |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Beépítési oldal: | az üzemanyag-elosztótól a tápvezetékig |
| Ház anyaga: | Műanyag |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Szín: | narancs |
| Verzió: | OEM - Quality - Line |
| Hossz: | 50 mm |
| Szélesség: | 30 mm |
| Magasság: | 27 mm |
| Tömeg: | 0,035 kg |




