| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szín: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| nyomástól: | 10 kPa |
| Nyomástól: | 115 kPa |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 65 mm |
| Szélesség: | 65 mm |
| Magasság: | 45 mm |
| Tömeg: | 0,02 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 60 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Magasság: | 40 mm |
| Tömeg: | 0,02 kg |




