| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | L813 |
| Gyártási évig: | 200502 |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | L813 |
| Motorkód: | L829 |
| Működési mód: | elektromos |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Érzékelő típus: | induktív |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Ellenállás: | 450 ohm |
| választható | |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Beépítési mélység: | 34 mm |
| Ház színe: | fekete |
| Tömeg: | 0,032 kg |
| Alternatív javítókészlet: | 550040 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Ellenállás: | 550 ohm |
| Verzió: | IAM |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Ellenállás: | 450 ohm |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Beépítési mélység: | 34 mm |
| Ház színe: | fekete |
| Tömeg: | 0,032 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Érzékelő típus: | induktív |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Feszültség: | 12 V |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Ellenállás: | 550 ohm |
| Tömeg: | 0,05 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 33,5 mm |
| Külső átmérő: | 21,38 mm |
| Csatlakozók száma: | 3 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200506 |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| Rögzítési mód: | csavarkötés |
| Forma: | ovális |
| Csapok száma: | 3 |
| Beépítési mélység: | 33,7 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 33,5 mm |
| Külső átmérő: | 21,38 mm |
| Csatlakozók száma: | 3 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Ház színe: | fekete |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Ház színe: | fekete |
| Beépítési mélység: | 34 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Rögzítési szög: | 90 ° |
| Érzékelő típus: | induktív |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Ellenállás: | 550 ohm |
| Tömeg: | 0,044 kg |
| Nettó súly: | 0,032 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200506 |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Érzékelő típus: | induktív |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 54 mm |
| Szélesség: | 49 mm |
| Magasság: | 42 mm |
| Tömeg: | 0,032 kg |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Érzékelő típus: | induktív |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Tömeg: | 0,04 kg |
| Működési mód: | elektromos |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Huzal nélkül |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | L3G218230 |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Beépítési mélység: | 33,7 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| rögzítő furatok száma: | 1 |
| Dugasz színe: | fekete |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1119942 |
| Érzékelő típus: | induktív |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Ház színe: | fekete |
| Beépítési mélység: | 34 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Tömeg: | 0,050 kg |
| Nettó súly: | 0,02 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | bilincs nélkül |
| Ház színe: | fekete |
| Beépítési mélység: | 38 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Tömeg: | 0,030 kg |
| Nettó súly: | 0,028 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Mennyiség: | 1 |
| Gyártási évtől: | 200506 |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Beépítési mélység: | 33,7 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | bilincs nélkül |
| Ház színe: | fekete |
| Beépítési mélység: | 38 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Tömeg: | 0,03 kg |
| Nettó súly: | 0,028 kg |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Ház színe: | fekete |
| Beépítési mélység: | 34 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Rögzítési szög: | 90 ° |
| Érzékelő típus: | induktív |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Ellenállás: | 550 ohm |
| Tömeg: | 0,044 kg |
| Nettó súly: | 0,032 kg |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | bilincs nélkül |
| Ház színe: | fekete |
| Beépítési mélység: | 38 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Tömeg: | 0,030 kg |
| Nettó súly: | 0,028 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Ház színe: | fekete |
| Beépítési mélység: | 34 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Rögzítési szög: | 90 ° |
| Érzékelő típus: | induktív |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Ellenállás: | 550 ohm |
| Tömeg: | 0,044 kg |
| Nettó súly: | 0,032 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | L3G218230 |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Beépítési mélység: | 33,7 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| rögzítő furatok száma: | 1 |
| Dugasz színe: | fekete |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1119942 |
| Érzékelő típus: | induktív |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200503 |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | L813 |
| Motorkód: | L823 |
| Motorkód: | L828 |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | L813 |
| Motorkód: | L823 |
| Motorkód: | L828 |
| OE-számhoz: | LF0118230Z06 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Érzékelő típus: | induktív |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Ellenállás: | 550 ohm |
| Beépítési mélység: | 33,7 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési mélység: | 33,8 mm |
| rögzítő furatok száma: | 1 |
| Érzékelő típus: | induktív |
| Csatlakozó ház forma: | sarkos |
| Szín: | fekete |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési mélység: | 33,7 mm |
| rögzítő furatok száma: | 1 |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Szín: | fekete |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200503 |
| Hossz: | 33,5 mm |
| Külső átmérő: | 21,38 mm |
| Csatlakozók száma: | 3 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200506 |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Beépítési mélység: | 33,7 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200506 |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Tömeg: | 0,03 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Ellenállás: | 450 ohm |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Szín: | fekete |
| Működési mód: | elektromos |
| Érzékelő típus: | induktív |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Névleges feszültség: | 12 V |
| Beépítési mélység: | 34 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Gyártási évtől: | 200506 |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Csatlakozók száma: | 3 |
| Névleges feszültség: | 12 V |
| Beépítési mélység: | 34 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Ház színe: | fekete |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1119942 |
| Érzékelő típus: | induktív |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | L813 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Tömeg: | 0,05 kg |
| Ellenállás: | 550 ohm |
| Érzékelő típus: | induktív |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | L3G218230 |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Beépítési mélység: | 33,7 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| rögzítő furatok száma: | 1 |
| Dugasz színe: | fekete |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200506 |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Tömeg: | 0,03 kg |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200506 |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,048 kg |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Érzékelő típus: | induktív |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Ház színe: | fekete |
| Csomagolási hossz: | 4,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 6 cm |
| csomagolási magasság: | 8 cm |
| Nettó súly: | 0,032 kg |
| Csapok száma: | 2 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,043 kg |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Ház színe: | fekete |
| Csomagolási hossz: | 4,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 6 cm |
| csomagolási magasság: | 8 cm |
| Nettó súly: | 0,027 kg |
| Csapok száma: | 3 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200506 |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Forma: | ovális |
| Rögzítési mód: | csavarkötés |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Beépítési mélység: | 33,7 mm |
| Csapok száma: | 3 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1S7Z6B288AA |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Feszültség: | 12 V |
| Szélesség: | 45 mm |
| Magasság: | 45 mm |
| Hossz: | 75 mm |
| Verzió: | OEM - Quality - Line |
| Tömeg: | 0,05 kg |





