| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 350 mm |
| OE-számhoz: | 03L 957 147 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 320 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Beépítési mélység: | 9,5 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 317 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábellel |
| Tömeg: | 0,06 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábellel |
| Ház színe: | fekete |
| Dugasz színe: | szürke |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Mennyiség: | 1 |
| Tömeg: | 0,05 kg |
| Csatlakozók száma: | 3 |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 350 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAC |
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 03G957147 |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Dugasz színe: | szürke |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAC |
| OE-számhoz: | 03G957147 |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Dugasz színe: | szürke |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 350 mm |
| Csatlakozók száma: | 3 |
| Kábelhossz: | 270 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábellel |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAC |
| OE-számhoz: | 03L957147 |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Hossz: | 350 mm |
| Szín: | szürke |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kábelhossz: | 316 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Beépítési mélység: | 24,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábellel |
| Hossz: | 320 mm |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| Csatlakozók száma: | 3 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| választható | |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Alternatív javítókészlet: | 551395 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| Kábelhossz: | 320 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | kábelvédő csővel |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 350 mm |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábellel |
| Ház színe: | szürke |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 330 mm |
| Befecskendező rendszer: | Common-Rail |
| OE-számhoz: | 03L 957 147 |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Ház színe: | fekete |
| rögzítő furatok száma: | 1 |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábellel |
| Ház színe: | fekete |
| Beépítési mélység: | 4 mm |
| Kábelhossz: | 276 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Tömeg: | 0,061 kg |
| Nettó súly: | 0,038 kg |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 350 mm |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| rögzítő furatok száma: | 1 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | sarkos |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábellel |
| Kábelhossz: | 220 mm |
| Hossz: | 307 mm |
| OE-számhoz: | 09G927321A |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Névleges feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Hossz: | 350 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 03L957147 |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábellel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kábelhossz: | 316 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Beépítési mélység: | 24,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábellel |
| Ház színe: | fekete |
| Beépítési mélység: | 4 mm |
| Kábelhossz: | 276 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Tömeg: | 0,061 kg |
| Nettó súly: | 0,038 kg |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábellel |
| Ház színe: | fekete |
| Beépítési mélység: | 4 mm |
| Kábelhossz: | 276 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Tömeg: | 0,061 kg |
| Nettó súly: | 0,038 kg |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAC |
| Hossz: | 260 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 320 mm |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábellel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Szín: | fekete/szürke |
| rögzítő furatok száma: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 350 mm |
| Csatlakozók száma: | 3 |
| Kábelhossz: | 270 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábellel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábellel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | kábelvédő csővel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAC |
| OE-számhoz: | 03L957147 |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 317 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,06 kg |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábellel |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 110 mm |
| Szélesség: | 120 mm |
| Magasság: | 42 mm |
| Tömeg: | 0,034 kg |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Szín: | fekete |
| Kábelhossz: | 260 mm |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábellel |
| Ház színe: | fekete |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Csomagolási hossz: | 12,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 9 cm |
| csomagolási magasság: | 4,5 cm |
| Nettó súly: | 0,034 kg |
| Csapok száma: | 3 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 03L 957 147 |
| Szélesség: | 35 mm |
| Magasság: | 360 mm |
| Hossz: | 50 mm |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Feszültség: | 12 V |
| Tömeg: | 0,05 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| OE-számhoz: | 02E 927 321 C |
| Szélesség: | 100 mm |
| Magasság: | 30 mm |
| Hossz: | 100 mm |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Feszültség: | 12 V |
| Verzió: | OEM - Quality - Line |
| Tömeg: | 0,05 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 03L 957 147 B |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Feszültség: | 12 V |
| Verzió: | OEM - Quality - Line |
| Hossz: | 126 mm |
| Szélesség: | 57 mm |
| Magasság: | 38 mm |
| Tömeg: | 0,05 kg |




