| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| nyomástól: | 11 kPa |
| Nyomástól: | 307 kPa |
| kimeneti feszültség -tól: | 0,25 V |
| Kimeneti feszültség -ig: | 4,75 V |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szín: | fekete |
| választható | |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| nyomástól: | 11 kPa |
| Nyomástól: | 254 kPa |
| Alternatív javítókészlet: | 550265 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Szín: | fekete |
| Anyag: | Műanyag |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Érzékelő típus: | piezoelektromos |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Tömeg: | 0,04 kg |
| Működési mód: | elektromos |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Huzal nélkül |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Névleges feszültség: | 12 V |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Érzékelő típus: | NTC |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Ház anyaga: | GFK (üvegszál erősítésű műanyag) |
| Ház anyaga: | PBT (Polibutilén-tereftalát) |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Integrált léghőmérséklet érzékelővel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CDGA |
| Hossz: | 62 mm |
| Szélesség: | 54 mm |
| Magasság: | 40 mm |
| Szín: | fekete |
| Csatlakozók száma: | 4 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Hossz: | 59 mm |
| Szélesség: | 58 mm |
| Magasság: | 40 mm |
| Tömeg: | 0,023 kg |
| nyomástól: | 14 kPa |
| Nyomástól: | 119 kPa |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Méréstartománytól: | 11 kPa |
| méréstartományig: | 307 kPa |
| Méréstartománytól: | 0,25 V |
| méréstartományig: | 4,75 V |
| Csatlakozók száma: | 4 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| nyomástól: | 20 kPa |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CDGA |
| OE-számhoz: | 038906051C |
| -tól: | Pa |
| -ig: | 320000 Pa |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| nyomástól: | 20 kPa |
| Nyomástól: | 300 kPa |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| nyomástól: | 20 kPa |
| Nyomástól: | 300 kPa |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CDGA |
| Érzékelő típus: | piezoelektromos |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Integrált léghőmérséklet érzékelővel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Rögzítési mód: | csavarozott |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| SVHC: | 7439-92-1; Ólom |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CDGA |
| Működési mód: | elektromos |
| Feszültség: | 12 V |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szín: | fekete |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| nyomástól: | 11 kPa |
| Nyomástól: | 254 kPa |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Integrált léghőmérséklet érzékelővel |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Lyukszám: | 1 |
| OE-számhoz: | 04E 906 051 |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Tömeg: | 0,150 kg |
| Nettó súly: | 0,022 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| nyomástól: | 20 kPa |
| Nyomástól: | 300 kPa |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Integrált léghőmérséklet érzékelővel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Integrált léghőmérséklet érzékelővel |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Szín: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| OE-számhoz: | 038 906 051 C |
| Rögzítési mód: | csavarozott |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozók száma: | 4 |
| Tömeg: | 28 g |
| -tól: | 20000 Pa |
| -ig: | 310000 Pa |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Integrált léghőmérséklet érzékelővel |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Lyukszám: | 1 |
| OE-számhoz: | 04E 906 051 |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Tömeg: | 0,15 kg |
| Nettó súly: | 0,022 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CDGA |
| OE-számhoz: | 03G906051E |
| -tól: | 5000 Pa |
| -ig: | 340000 Pa |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültségtől: | 0,5 V |
| feszültségig: | 4,5 V |
| Tömeg: | 0,025 kg |
| Dugasz színe: | fekete |
| Szín: | fekete |
| -tól: | 0,27 bar |
| -ig: | 2,9 bar |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Csatlakozók száma: | 4 |

| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültségtől: | 0,5 V |
| feszültségig: | 4,5 V |
| Tömeg: | 0,025 kg |
| Dugasz színe: | fekete |
| Szín: | fekete |
| -tól: | 0,27 bar |
| -ig: | 2,9 bar |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Csatlakozók száma: | 4 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozók száma: | 4 |
| Kapcsolási pontól: | 0,27 bar |
| Kapcsolási pontig: | 29,1 bar |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Bemeneti fesz.: | 5 V |
| Tömeg: | 0,04 kg |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| választható | |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Bemeneti fesz.: | 5 V |
| Tömeg: | 0,04 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CDGA |
| Feszültség: | 12 V |
| Működési mód: | elektromos |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| nyomástól: | 20 kPa |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,04 kg |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Bemeneti fesz.: | 5 V |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| választható | |
| Tömeg: | 0,04 kg |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Bemeneti fesz.: | 5 V |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Garancia: | 3 év garancia |
| OE-számhoz: | 03G 906 051M |
| Működési mód: | elektromos |
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Ház anyaga: | Műanyag |
| Szín: | fekete |
| Érzékelő típus: | NTC |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Verzió: | OEM - Quality - Line |





