| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 310 mm |
| Szélesség: | 30 mm |
| Magasság: | 13 mm |
| Tömeg: | 0,019 kg |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 310 mm |
| Szélesség: | 30 mm |
| Magasság: | 30 mm |
| Tömeg: | 0,02 kg |
| Beépítési oldal: | sebességváltó házban |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábellel |
| Alkatrészszám: | G 182 / G 509 |
| rögzítő furatok száma: | 1 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Hőmérséklet érzékelővel |
| javasolt bővítő javításhoz lásd a tartozéklistát | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| Névleges feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Beépítési oldal: | sebességváltó házban |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábellel |
| Alkatrészszám: | G 195 |
| Beépítési oldal: | kimenet |
| Dugasz színe: | kék |
| rögzítő furatok száma: | 1 |
| Csatlakozó ház forma: | sarkos |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | Kétkuplungos váltó 6 fokozatú |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | fordulatszám- és hőmérsékletmérővel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábellel |
| Hossz: | 224 mm |
| Verzió: | IAM |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó típus: | G182 |
| Sebességváltó fajta: | 6 fokozatú automata |
| OE-számhoz: | 09M927321B |
| Beépítési oldal: | sebességváltó házban |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábellel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Ház színe: | fekete |
| Beépítési mélység: | 55 mm |
| Kábelhossz: | 215 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Műszaki információs szám: | Dual Clutch Trans |
| Érzékelő típus: | induktív |
| Csatlakozó ház forma: | sarkos |
| Ellenállás: | 10,000 ohm |
| Tömeg: | 0,051 kg |
| Nettó súly: | 0,026 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Ház színe: | fekete |
| Beépítési mélység: | 55 mm |
| Kábelhossz: | 215 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Műszaki információs szám: | Dual Clutch Trans |
| Érzékelő típus: | induktív |
| Csatlakozó ház forma: | sarkos |
| Ellenállás: | 10 ohm |
| Tömeg: | 0,051 kg |
| Nettó súly: | 0,026 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó típus: | G182 |
| Sebességváltó fajta: | 6 fokozatú automata |
| OE-számhoz: | 09M927321B |
| Beépítési oldal: | sebességváltó házban |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábellel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | 6 fokozatú automata |
| Sebességváltó fajta: | Kettős kuplungos váltóhoz nem |
| Beépítési oldal: | kimenet |
| Betűjelzés: | G195 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábellel |
| Kábelhossz: | 220 mm |
| Hossz: | 307 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | 6 fokozatú automata |
| Sebességváltó fajta: | Kettős kuplungos váltóhoz nem |
| Beépítési oldal: | bemenet |
| Betűjelzés: | G182 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábellel |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| Névleges feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Beépítési oldal: | sebességváltó házban |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábellel |
| Kábelhossz: | 260 mm |
| Alkatrészszám: | G 182 |
| rögzítő furatok száma: | 1 |
| Sebességváltó fajta: | 6 fokozatú automata |
| Sebességváltó fajta: | Kettős kuplungos váltóhoz nem |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Sebességváltó fajta: | Kettős kuplungos váltó |
| Hossz: | 215 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bemenet |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Névleges feszültség: | 12 V |




