| Részletes adatok | |
|---|---|
| teljes hossz: | 520 mm |
| Hossz: | 14 mm |
| Érzékelő típus: | aktív érzékelő |
| Dugasz színe: | fekete |
| Kábelhossz: | 450 mm |
| Páros cikkszám: | 33038 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| teljes hossz: | 530 mm |
| Hossz: | 14 mm |
| Érzékelő típus: | aktív érzékelő |
| Dugasz színe: | fekete |
| Kábelhossz: | 450 mm |
| Páros cikkszám: | 33037 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| teljes hossz: | 1085 mm |
| Hossz: | 39 mm |
| Érzékelő típus: | aktív érzékelő |
| Dugasz színe: | fehér |
| Kábelhossz: | 1015 mm |
| Páros cikkszám: | 33040 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| teljes hossz: | 1085 mm |
| Hossz: | 39 mm |
| Érzékelő típus: | aktív érzékelő |
| Dugasz színe: | fehér |
| Kábelhossz: | 1015 mm |
| Páros cikkszám: | 33039 |




