| Részletes adatok | |
|---|---|
| kipufogórendszer: | Gyári beépítésű korom-/részecskeszűrővel szerelt járművekhez |
| kipufogórendszer: | Gyári beépítésű korom-/részecskeszűrővel szerelt járművekhez |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csatlakozó vezeték nélkül |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Anyag: | Műanyag |
| Csatlakozó ház forma: | sarkos |
| Hossz: | 70 mm |
| Szélesség: | 70 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| D1: | 8 mm |
| D2: | 6 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| OE-számhoz: | 31370160 |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,07 kg |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Anyag: | PA 6 GF 30 |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Jelzésfajta: | Analóg |
| nyomástól: | kPa |
| Nyomástól: | 100 kPa |
| Hossz: | 70 mm |
| Szélesség: | 70 mm |
| Magasság: | 40 mm |
| Tömeg: | 0,02 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kimeneti feszültség -ig: | 4,5 V |
| Nyomástól: | 100 kPa |
| kimeneti feszültség -tól: | 0,5 V |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Nyitási nyomás: | 0,1 kPa |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| kipufogórendszer: | részecskeszűrő előtt |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| nyomástól: | kPa |
| Nyomástól: | 100 kPa |
| OE-számhoz: | 1821553SA0 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | részecskeszűrő előtt |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | részecskeszűrő előtt |
| Vezetékek száma: | 2 |
| rögzítő furatok száma: | 1 |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| OE-számhoz: | 22 77 1JG 70A |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | A vezérlőegységet/szoftvert be kell tanítani/frissíteni kell |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| választható | |
| Csatlakozók száma: | 3 |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Alternatív javítókészlet: | 551019 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | D 4204 T5 |
| Érzékelő típus: | Nyomáskülönbség érzékelő |
| Kimeneti feszültség -ig: | 5 V |
| méréstartományig: | 100 kPa |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| rögzítő furatok száma: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Nyitási nyomás: | 0,35 kPa |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozók száma: | 3 |
| Érzékelő típus: | Nyomáskülönbség érzékelő |
| OE-számhoz: | 22 77 014 54R |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogógáz turbó |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Kulcsnyílás: | 27 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| kipufogórendszer: | Gyári beépítésű korom-/részecskeszűrővel szerelt járművekhez |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csatlakozó vezeték nélkül |
| EU Termékbiztonsági rendelet (GPSR): | IEC 60417-6183 mechanikai szakismeretek szükségesek |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Csatlakozók száma: | 3 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 201508 |
| Verzió: | OE |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csatlakozó vezeték nélkül |
| kipufogórendszer: | Gyári beépítésű korom-/részecskeszűrővel szerelt járművekhez |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csatlakozó vezeték nélkül |
| kipufogórendszer: | Gyári beépítésű korom-/részecskeszűrővel szerelt járművekhez |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozók száma: | 3 |
| Érzékelő típus: | Nyomáskülönbség érzékelő |
| OE-számhoz: | 22 77 014 54R |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 80 mm |
| Szélesség: | 55 mm |
| Magasság: | 25 mm |
| Tömeg: | 0,03 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Anyag: | PA 6 GF 30 |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Jelzésfajta: | Analóg |
| nyomástól: | kPa |
| Nyomástól: | 100 kPa |
| Hossz: | 70 mm |
| Szélesség: | 70 mm |
| Magasság: | 40 mm |
| Tömeg: | 0,02 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 31370160 |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| -tól: | 200 Pa |
| -ig: | 100300 Pa |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozók száma: | 3 |
| OE-számhoz: | 22 77 014 54R |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 22771JG70A |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 31293659 |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 31370160 |
| D1: | 8 mm |
| D2: | 6 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 22771JG70A |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 31293659 |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 31370160 |
| D1: | 8 mm |
| D2: | 6 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| kipufogórendszer: | Gyári beépítésű korom-/részecskeszűrővel szerelt járművekhez |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csatlakozó vezeték nélkül |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Verzió: | IAM |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kipufogó könyök |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Menetméret: | M14x1,5 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | D 4204 T5 |
| OE-számhoz: | 31697984 |
| -tól: | 96000 Pa |
| -ig: | 211300 Pa |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vázszám (VIN): | [;113835] |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Szín: | fekete |
| Csatlakozók száma: | 3 |
| rögzítő furatok száma: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozók száma: | 3 |
| Érzékelő típus: | Nyomáskülönbség érzékelő |
| OE-számhoz: | 22 77 014 54R |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Beépítési oldal: | kipufogó könyök |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Tömeg: | 0,04 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | D 4204 T5 |
| Beépítési oldal: | részecskeszűrő előtt |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csatlakozó vezeték nélkül |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| rögzítő furatok száma: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csatlakozó vezeték nélkül |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| rögzítő furatok száma: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 22771JG70A |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| kipufogórendszer: | részecskeszűrő előtt |
| választható | |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Nyitási nyomás: | 0,35 kPa |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | D 4204 T5 |
| Érzékelő típus: | Nyomáskülönbség érzékelő |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| rögzítő furatok száma: | 1 |
| méréstartományig: | 100 kPa |
| Kimeneti feszültség -ig: | 5 V |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| kipufogórendszer: | részecskeszűrő előtt |
| OE-számhoz: | 1821553SA0 |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| nyomástól: | kPa |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| kipufogórendszer: | részecskeszűrő előtt |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Nyitási nyomás: | 0,1 kPa |




