| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| OE-számhoz: | 059 906 051 C |
| OE-számhoz: | 076 906 051 B |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| választható | |
| Csatlakozók száma: | 3 |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| rögzítő furatok száma: | 1 |
| Alternatív javítókészlet: | 550813 |
| Vezetékek száma: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| OE-számhoz: | 03G 906 051 G |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozók száma: | 3 |
| Anyag: | Műanyag |
| OE-számhoz: | 059 906 051 C |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Anyag: | PA 6 GF 30 |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Jelzésfajta: | Analóg |
| nyomástól: | kPa |
| Nyomástól: | 100 kPa |
| Hossz: | 90 mm |
| Szélesség: | 55 mm |
| Magasság: | 40 mm |
| Tömeg: | 0,03 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Tömeg: | 0,03 kg |
| Működési mód: | elektromos |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Huzal nélkül |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 059 906 051 C |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 24 g |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozók száma: | 3 |
| Anyag: | Műanyag |
| Érzékelő típus: | Nyomáskülönbség érzékelő |
| OE-számhoz: | 059 906 051 C |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Névleges feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| nyomástól: | -14 kPa |
| Nyomástól: | 100 kPa |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| kimeneti feszültség -tól: | 0,25 V |
| Kimeneti feszültség -ig: | 4,75 V |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| rögzítő furatok száma: | 1 |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Vezetékek száma: | 2 |
| OE-számhoz: | 059906051C |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Koromszűrő |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAC |
| Érzékelő típus: | Nyomáskülönbség érzékelő |
| Kimeneti feszültség -ig: | 5 V |
| Méréstartománytól: | -14 kPa |
| méréstartományig: | 100 kPa |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| rögzítő furatok száma: | 1 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tartozékok nélkül |
| Beépítési oldal: | Koromszűrő |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Nyitási nyomás: | 13,7 kPa |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| kipufogórendszer: | Gyári beépítésű korom-/részecskeszűrővel szerelt járművekhez |
| EU Termékbiztonsági rendelet (GPSR): | IEC 60417-6183 mechanikai szakismeretek szükségesek |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Csatlakozók száma: | 3 |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Verzió: | OE |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Koromszűrő |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| kipufogórendszer: | Gyári beépítésű korom-/részecskeszűrővel szerelt járművekhez |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 75 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Magasság: | 25 mm |
| Tömeg: | 0,03 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Anyag: | Műanyag |
| OE-számhoz: | 0 59 906 051 C |
| Rögzítési mód: | csavarozott |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 076906051B |
| Minőség: | OE EQUIVALENT |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| OE-számhoz: | 7602 |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Tömeg: | 0,1 kg |
| Nettó súly: | 0,020 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| OE-számhoz: | 7602 |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Tömeg: | 0,1 kg |
| Nettó súly: | 0,02 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 076906051B |
| Minőség: | OE EQUIVALENT |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Verzió: | IAM |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAC |
| OE-számhoz: | 059906051C |
| OE-számhoz: | 076906051B |
| -tól: | 80800 Pa |
| -ig: | 204800 Pa |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 70,8 mm |
| Dugasz színe: | fekete |
| Szín: | fekete |
| Anyag: | Műanyag |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vázszám (VIN): | [3C-9E079 137;] |
| Vázszám (VIN): | [3C-9G005 642;] |
| Vázszám (VIN): | [3C-9P044 381;] |
| Vázszám (VIN): | [5J-9-A509 526;] |
| Vázszám (VIN): | [5J-A3006 000;] |
| Vázszám (VIN): | [5J-AB500 000;] |
| Vázszám (VIN): | [5J-AK500 000;] |
| Csatlakozók száma: | 3 |
| rögzítő furatok száma: | 1 |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Szín: | fekete |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 70,8 mm |
| Dugasz színe: | fekete |
| Szín: | fekete |
| Anyag: | Műanyag |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozók száma: | 3 |
| Anyag: | Műanyag |
| Érzékelő típus: | Nyomáskülönbség érzékelő |
| OE-számhoz: | 059 906 051 C |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| kipufogórendszer: | Gyári beépítésű korom-/részecskeszűrővel szerelt járművekhez |
| kipufogórendszer: | utólagos felszerelésű korom-/részecskeszűrős járművekhez nem |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Nyitási nyomás: | 13,7 kPa |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAC |
| Beépítési oldal: | Koromszűrő |
| Érzékelő típus: | Nyomáskülönbség érzékelő |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tartozékok nélkül |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| rögzítő furatok száma: | 1 |
| Méréstartománytól: | -14 kPa |
| méréstartományig: | 100 kPa |
| Kimeneti feszültség -ig: | 5 V |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 059 906 051 C |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 24 g |





