| Részletes adatok | |
|---|---|
| Színjelzés: | szürke |
| Menetméret: | M 12x1,5 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| OE-számhoz: | 5072891 |

Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 x 1,5 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kulcsnyílás: | 19 mm |
| Érzékelő típus: | NTC |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Csatlakozómenet: | M12 x 1,5 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szín: | szürke |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 30777334 |
| Menetméret: | M 12x1,5 |
| Kulcsnyílás: | 19 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Dugasz színe: | világosszürke |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Érzékelő típus: | NTC |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tartórugóval |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Érzékelő típus: | NTC |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| Menetméret: | M12x1.5 |
| OE-számhoz: | 1047284 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Érzékelő típus: | NTC |
| Színjelzés: | zöld |
| Menetméret: | M 12 |
| Menetemelkedés: | 1,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Érzékelő típus: | NTC |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| Menetméret: | M12x1.5 |
| OE-számhoz: | J8942220010 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Ház színe: | szürke |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Menetméret: | M12x1.5 |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Külső menet: | M12 x 1,5 mm |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Rögzítési mód: | csavarozott |
| Feszültség: | 12 V |
| Menetméret: | M12x1,5 |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| Érzékelő típus: | NTC |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| SVHC: | 7439-92-1; Ólom |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12x1,5 |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | 12 x 1.5 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szín: | zöld |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Tömeg: | 0,3 kg |
| Csomagolási hossz: | 12 cm |
| Csomagolási szélesség: | 8 cm |
| csomagolási magasság: | 6 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Szín: | zöld |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Érzékelő típus: | NTC |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| Menetméret: | M12*1.5 |
| Feszültség: | 5 V |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | alátétekkel |
| Rögzítési mód: | csavarkötés |
| Hossz: | 57 mm |
| Szélesség: | 22 mm |
| Magasság: | 19 mm |
| Tömeg: | 0,023 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Szín: | zöld |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Érzékelő típus: | NTC |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| Menetméret: | M12*1.5 |
| Feszültség: | 5 V |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | alátétekkel |
| Rögzítési mód: | csavarkötés |
| Hossz: | 40 mm |
| Szélesség: | 22 mm |
| Magasság: | 19 mm |
| Tömeg: | 0,021 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 30777334 |
| Menetméret: | M 12x1,5 |
| Kulcsnyílás: | 19 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Dugasz színe: | világosszürke |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szín: | zöld |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 X 1,5 |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Színjelzés: | szürke |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 x 1,5 |
| Szín: | szürke |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12×1,5 |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12×1,5 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Járműtípus: | 6 |
| Színjelzés: | szürke |
| Menetméret: | M12 X 1,5 |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | RF5C |
| Menetméret: | M12x1.5 |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Ház színe: | szürke |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Járműtípus: | 6 |
| OE-számhoz: | 1047284 |
| Menetméret: | M12x1.5 |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| Érzékelő típus: | NTC |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Járműtípus: | 6 |
| OE-számhoz: | J8942220010 |
| Menetméret: | M12x1.5 |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| Érzékelő típus: | NTC |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |




