| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Dugasz színe: | sötétzöld |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| Érzékelő típus: | NTC |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Anyag: | Műanyag |
| Hossz: | 62 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 x 1,5 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 60 mm |
| Menetméret: | M12 x 1,5 |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 24 g |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 7,4 mm |
| Ellenállás: | 2080 ohm |
| Ellenállás: | 294 ohm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Külső menet: | 12 mm |
| Menetemelkedés: | 1,5 mm |
| Hőmérséklet-tartomány: | 25 °C |
| Hőmérséklet-tartomány: | 80 °C |
| Rögzítési mód: | csavarozott |
| Szín: | kék |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| Érzékelő típus: | NTC |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Eredeti alkatrésznek megfelelő szín: | fekete |
| Eredeti alkatrésznek megfelelő szín: | fehér |
| Eredeti alkatrésznek megfelelő szín: | világoskék |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 61 mm |
| Külső menet mérete: | M12 x 1,5 |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Szín: | szürke |
| Csavar hossza a fej alatt: | 28 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12x1,5 |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 7.8170 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 7.8190 |
| Eredeti alkatrésznek megfelelő szín: | fehér |
| Eredeti alkatrésznek megfelelő szín: | zöld |
| Eredeti alkatrésznek megfelelő szín: | fekete |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 61 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Dugasz színe: | világoskék |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Érzékelő típus: | NTC |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| Menetméret: | M12x1.5 |
| OE-számhoz: | 46462179 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Ház színe: | kék |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Menetméret: | M12x1.5 |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Anyag: | Műanyag |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Aljzat kivitel: | anya |
| Érzékelő típus: | NTC |
| Kulcsnyílás: | S19 |
| Menetméret: | M12*1,5 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Menetméret: | M12x1,5 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Ház színe: | fekete |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Érzékelő típus: | NTC |
| Menetméret: | M12x1.5 |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Szín: | szürke |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 x 1,5 |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 22,5 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Anyag: | Sárgaréz |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Aljzat kivitel: | anya |
| Érzékelő típus: | NTC |
| Kulcsnyílás: | 19 mm |
| Menetméret: | M12x1,5 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 x 1,5 |
| Menetméret: | M12x1,5 |
| Szín: | szürke |
| Hossz: | 61 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 201506 |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| Menetméret: | 12x1.5 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Tömeg: | 0,03 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Tömeg: | 0,3 kg |
| Csomagolási hossz: | 12 cm |
| Csomagolási szélesség: | 8 cm |
| csomagolási magasság: | 6 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Tömeg: | 0,3 kg |
| Csomagolási hossz: | 12 cm |
| Csomagolási szélesség: | 8 cm |
| csomagolási magasság: | 6 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 61 mm |
| Külső menet mérete: | M12 x 1,5 |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Szín: | szürke |
| Csavar hossza a fej alatt: | 28 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 60 mm |
| Szélesség: | 30 mm |
| Magasság: | 30 mm |
| Tömeg: | 0,03 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 46462179 |
| Menetméret: | M12x1.5 |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| Rögzítési mód: | csavarozott |
| Érzékelő típus: | NTC |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 61 mm |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 X 1,5 |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Színjelzés: | kék |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12×1,5 |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12×1,5 |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12×1,5 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 61 mm |
| Külső menet mérete: | M12 x 1,5 |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Szín: | szürke |
| Csavar hossza a fej alatt: | 28 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Színjelzés: | kék |
| Érzékelő típus: | NTC |
| Menetméret: | M 12 |
| Menetemelkedés: | 1,5 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Színjelzés: | kék |
| Menetméret: | M12 X 1,5 |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 201506 |
| Tömeg: | 0,03 kg |
| Menetméret: | 12x1.5 |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12x1.5 |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Ház színe: | kék |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 60 mm |
| Menetméret: | M12 x 1,5 |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 24 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 x 1,5 |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 22,5 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 46462179 |
| Menetméret: | M12x1.5 |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| Érzékelő típus: | NTC |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12*1,5 |
| Anyag: | Műanyag |
| Kulcsnyílás: | S19 |
| Érzékelő típus: | NTC |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Aljzat kivitel: | anya |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12x1,5 |
| Anyag: | Sárgaréz |
| Kulcsnyílás: | 19 mm |
| Érzékelő típus: | NTC |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Aljzat kivitel: | anya |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |





