| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12x1 |
| Kulcsnyílás: | 17 mm |
| Érzékelő típus: | NTC |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Érzékelő típus: | NTC |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | bilinccsel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Érzékelő típus: | NTC |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Dugasz színe: | fekete |
| OE-számhoz: | 1371592 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Érzékelő típus: | NTC |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Beépítési mélység: | 21,5 mm |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| Menetméret: | M12x1.5mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Szín: | fekete |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tartórugóval |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Anyag: | Műanyag |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Aljzat kivitel: | anya |
| Érzékelő típus: | NTC |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Ház színe: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kulcsnyílás: | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szín: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Tömeg: | 0,3 kg |
| Csomagolási hossz: | 12 cm |
| Csomagolási szélesség: | 8 cm |
| csomagolási magasság: | 6 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Szín: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Érzékelő típus: | NTC |
| Feszültség: | 5 V |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítőgyűrűkkel |
| Rögzítési mód: | bedugott |
| Hossz: | 60 mm |
| Szélesség: | 30 mm |
| Magasság: | 30 mm |
| Tömeg: | 0,02 kg |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Rögzítési mód: | patentezett |
| Menetméret: | M12x1 |
| Kulcsnyílás: | 17 |
| Érzékelő típus: | merülő érzékelő |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Rögzítési mód: | csavarozott |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| Menetméret: | M12x1,5 |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | 1/8" - 27NPTG, M5 |
| Szín: | barna |
| Kulcsnyílás: | 13 |
| A dugós csatlakozások száma: | 1 érintkező |
| Színjelzés: | kék |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Érzékelő típus: | NTC |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tartórugóval |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Dugasz színe: | zöld |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| Érzékelő típus: | NTC |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Hossz: | 59 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Szín: | fekete |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tartórugóval |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Színjelzés: | kék |
| Szín: | barna |
| Menetméret: | 1/8" - 27NPTG, M5 |
| Kulcsnyílás: | 13 |
| A dugós csatlakozások száma: | 1 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kulcsnyílás: | 12 |
| Rögzítési mód: | feltűzhető |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrű nélkül |
| Tömeg: | 0,02 kg |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,02 kg |
| Kulcsnyílás: | 12 |
| Rögzítési mód: | feltűzhető |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrű nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kulcsnyílás: | |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Ház színe: | fekete |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1371592 |
| Érzékelő típus: | NTC |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Dugasz színe: | fekete |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Műanyag |
| Érzékelő típus: | NTC |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Aljzat kivitel: | anya |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12x1.5mm |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| Érzékelő típus: | NTC |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Beépítési mélység: | 21,5 mm |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |




