| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 24 mm |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Szélesség: | 24 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszítőgörgő-mozgatás: | automatikus |
| átmérő: | 65 mm |
| Szélesség: | 24 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Felület: | sima |
| Anyag: | Műanyag |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Szélesség: | 24 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség görgőfelvevő felület: | 24 mm |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| Működési mód: | automatikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Szélesség: | 24 mm |
| Nettó súly: | 0,88 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 24 mm |
| átmérő: | 65 mm |
| Páros cikkszám: | 541858 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség görgőfelvevő felület: | 24 mm |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| Működési mód: | automatikus |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 24 mm |
| átmérő: | 65 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Felület: | sima |
| Anyag: | Műanyag |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Szélesség: | 24 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 24 mm |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Részletes adatok |
|---|




