| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 60 mm |
| Szélesség: | 53 mm |
| Magasság: | 35 mm |
| Tömeg: | 0,226 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 70 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Magasság: | 60 mm |
| Tömeg: | 0,07 kg |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| OE-számhoz: | 2 071 454 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 60 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Magasság: | 45 mm |
| Tömeg: | 0,22 kg |







| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 5 324 793 |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Verzió: | OEM - Quality - Line |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | CJ5E-6K254-AC |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Verzió: | OEM - Quality - Line |




