| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szín: | fehér/piros |
| átmérő: | 1,575 mm |
| Tömítőgyűrűk száma: | 2 |
| hűtőfolyadék: | R 134a |
| Csomagolási szélesség: | 1,20 cm |
| csomagolási magasság: | 1,20 cm |
| Csomagolási hossz: | 10,0 cm |
| Nettó súly: | 5 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | DELPHI |
| Kompresszor-azonosító: | CVC |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | VISTEON |
| Kompresszor-azonosító: | VS16 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szín: | piros |
| OE-számhoz: | 3856040 |
| Tömeg: | 36 g |
| bruttó tömeg: | 46 g |
| alternatív termék: | - |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,500 kg |
| Csomagolási hossz: | 10 cm |
| Csomagolási szélesség: | 5 cm |
| csomagolási magasság: | 5 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 1,575 mm |
| Szín: | fehér/piros |
| hűtőfolyadék: | R 134a |
| Csomagolási hossz: | 10,0 cm |
| Csomagolási szélesség: | 1,20 cm |
| csomagolási magasság: | 1,20 cm |
| Tömítőgyűrűk száma: | 2 |
| Nettó súly: | 5 g |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,02 kg |
| Szín: | piros |




