| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | Mazda |
| OE-számhoz: | RF7J-13-H50 |
| Minőség: | DENSO |
| Működési mód: | elektromosan vezérelt |
| Tömeg: | 650 g |
| bruttó tömeg: | 850 g |
| alternatív termék: | - |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| felújított | |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Az alkatrészt OBD bem. diagnózis készülékkel kell kódolni |
| Keverékképzés: | Common Rail (CR) |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Szükséges darabszám: | 4 |
| Garancia: | 2 év garancia |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | 0873012 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | RF7J-13-H50 |
| Minőség: | DENSO |
| Gyártó korlátozás: | Mazda |
| Működési mód: | elektromosan vezérelt |
| Tömeg: | 650 g |
| bruttó tömeg: | 850 g |
| alternatív termék: | - |




