| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | Mitsubishi |
| OE-számhoz: | 1465A306 |
| Minőség: | DENSO |
| Működési mód: | elektromosan vezérelt |
| Tömeg: | 700 g |
| bruttó tömeg: | 900 g |
| alternatív termék: | - |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | Mitsubishi |
| OE-számhoz: | 1465A353 |
| Minőség: | DENSO |
| Működési mód: | elektromosan vezérelt |
| Tömeg: | 690 g |
| bruttó tömeg: | 890 g |
| alternatív termék: | - |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | DCRI300120 |
| Üzemanyagfajta: | Dízel |
| cserealkatrész | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | DCRI300340 |
| Üzemanyagfajta: | Dízel |
| cserealkatrész | |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | DCRI300120 |
| Üzemanyagfajta: | Dízel |
| cserealkatrész | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | DCRI300340 |
| Üzemanyagfajta: | Dízel |
| cserealkatrész | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1465A306 |
| Minőség: | DENSO |
| Gyártó korlátozás: | Mitsubishi |
| Működési mód: | elektromosan vezérelt |
| Tömeg: | 700 g |
| bruttó tömeg: | 900 g |
| alternatív termék: | - |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1465A353 |
| Minőség: | DENSO |
| Gyártó korlátozás: | Mitsubishi |
| Működési mód: | elektromosan vezérelt |
| Tömeg: | 690 g |
| bruttó tömeg: | 890 g |
| alternatív termék: | - |




