| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 479 mm |
| Lökettérf: | 166 mm |
| Kinyomó erő: | 600 N |
| dugattyúrúd átmérő: | 8 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kinyomó erő: | 625 N |
| Hossz: | 500 mm |
| Lökettérf: | 169 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 500 mm |
| Kinyomó erő: | 625 N |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 479 mm |
| Kinyomó erő: | 600 N |
| Lökettérf: | 166 mm |
| EU Termékbiztonsági rendelet (GPSR): | IEC 60417-6183 mechanikai szakismeretek szükségesek |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 500 mm |
| Lökettérf: | 169 mm |
| Kinyomó erő: | 625 N |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 500 mm |
| Lökettérf: | 169 mm |
| Kinyomó erő: | 625 N |
| Ház átmérő: | 18 mm |
| dugattyúrúd átmérő: | 8 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kinyomó erő: | 600 N |
| Hossz: | 479 mm |
| Lökettérf: | 166 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 500 mm |
| Kinyomó erő: | 625 N |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 480 mm |
| Kinyomó erő: | 600 N |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Jármű felszerelés: | Légterelő nélküli járművekhez |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Jármű felszerelés: | Légterelő nélküli járművekhez |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 480 mm |
| Lökettérf: | 189 mm |
| Kinyomó erő: | 600 N |
| Tömeg: | 0,301 kg |
| Furat: | 18,5 mm |
| állócső átmérő: | 8 mm |
| Csomagolási hossz: | 57,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 3 cm |
| csomagolási magasság: | 3 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 479 mm |
| Kinyomó erő: | 600 N |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 480 mm |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Lökettérf: | 189 mm |
| Kinyomó erő: | 600 N |




