| Részletes adatok | |
|---|---|
| Generátor-töltőáram: | 150 A |
| Járműhálózat-kivitel: | 12 V-os fedélzeti hálózattal rendelkező járművekhez |
| Feszültség: | 14 V |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Szíjtárcsaátmérő: | 61 mm |
| Bordák száma: | 5 |
| Bilincs: | M8 B+ |
| Bilincs: | L-DFM |
| Csatlakozókivitel száma: | 0129 |
| Nettó súly: | 6,12 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 150 A |
| Csatlakozókivitel száma: | B+LDF |
| Szíjtárcsaátmérő: | 61 mm |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| választható | |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Rovátkák száma: | 5 |
| Alternatív javítókészlet: | 210688 |
| Távolság a szíjtárcsa és a generátor között: | 35 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 150 A |
| új alkatrész betét nélkül | |
| Bordák száma: | 5 |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Szíjtárcsaátmérő: | 62 mm |
| Járműhálózat-kivitel: | 12 V-os fedélzeti hálózattal rendelkező járművekhez |
| Minőség: | DENSO |
| bruttó tömeg: | 6520 g |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Feszültség: | 12 V |
| Generátor-töltőáram: | 150 A |
| OE-számhoz: | 104210-5020 |
| Minőség: | STANDARD LINE |
| új alkatrész betét nélkül | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Generátor-töltőáram: | 150 A |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Rovátkák száma: | 5 |
| Szíjtárcsaátmérő: | 62 mm |
| Cseredarab nem szükséges | |
| új alkatrész betét nélkül | |
| Feszültség: | 12 V |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Generátor-töltőáram: | 150 A |
| Járműhálózat-kivitel: | 12 V-os fedélzeti hálózattal rendelkező járművekhez |
| Feszültség: | 14 V |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Szíjtárcsaátmérő: | 61 mm |
| Bordák száma: | 5 |
| Bilincs: | M8 B+ |
| Bilincs: | L-DFM |
| Csatlakozókivitel száma: | 0129 |
| Nettó súly: | 6,12 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 150 A |
| Csatlakozókivitel száma: | B+LDF |
| Szíjtárcsaátmérő: | 61 mm |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Rovátkák száma: | 5 |
| Távolság a szíjtárcsa és a generátor között: | 35 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz 2: | 14,00 mm |
| Hossz 1: | 28,00 mm |
| Hossz 3: | 65,00 mm |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Feszültség: | 12 V |
| Generátor-töltőáram: | 150 A |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Új alkatrész | |
| Generátor-töltőáram: | 150 A |
| Feszültség: | 12 V |
| Szíjtárcsaátmérő: | 62 mm |
| Csatlakozókivitel száma: | B+(M8),L-DFM |
| Csatlakozókivitel száma: | B+(M8)/LDFM |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Bordák száma: | 5 |
| Mennyiségi egység: | Darab |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Generátor-töltőáram: | 150 A |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| OE-számhoz: | DAN936 |
| Minőség: | PREMIUM LINE |
| új alkatrész betét nélkül | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bilincs: | B+ M8 |
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 150 A |
| Bordák száma: | 5 |
| Szíjtárcsaátmérő: | 61 mm |
| Járműhálózat-kivitel: | 12 V-os fedélzeti hálózattal rendelkező járművekhez |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 150 A |
| Rögzítési mód: | kettős lengőkar |
| Generátor kivitel: | vákuumszivattyú nélkül |
| Távolság a szíjtárcsa és a generátor között: | 28 mm |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Rovátkák száma: | 5 |
| Szíjtárcsaátmérő: | 61,5 mm |
| Bilincs: | B+(M8) |
| Csatlakozókivitel száma: | 72 |
| Hossz: | 166 mm |
| javasolt javítási kiterjesztés: | Ékszíj/hosszbordás szíj |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Minőség: | +Line Original |
| Feszültség: | 12 V |
| Generátor-töltőáram: | 150 A |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Szíjtárcsaátmérő: | 60,0 mm |
| Rovátkák száma: | 5 |
| Bilincs: | B+ (M8) |
| rögzítő furatok száma: | 3 |
| Rögzítési szög: | -35 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Minőség: | Denso New |
| Feszültség: | 12 V |
| Generátor-töltőáram: | 150 A |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Szíjtárcsaátmérő: | 60,0 mm |
| Rovátkák száma: | 5 |
| Bilincs: | B+ (M8) |
| rögzítő furatok száma: | 3 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Minőség: | +Line Selected Reman |
| Feszültség: | 12 V |
| Generátor-töltőáram: | 150 A |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Szíjtárcsaátmérő: | 60,0 mm |
| Rovátkák száma: | 5 |
| Bilincs: | B+ (M8) |
| rögzítő furatok száma: | 3 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Minőség: | +Line Pro Reman |
| Feszültség: | 12 V |
| Generátor-töltőáram: | 150 A |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Szíjtárcsaátmérő: | 60,0 mm |
| Rovátkák száma: | 5 |
| Bilincs: | B+ (M8) |
| rögzítő furatok száma: | 3 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Generátor-töltőáram: | 150 A |
| Bordák száma: | 5 |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | integrált szabályozóval |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Csatlakozó/szorító: | fordulatszámmérő csatlakozó nélkül |
| Műszaki információs szám: | C122 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 150 A |
| Bordák száma: | 5 |
| Szíjtárcsaátmérő: | 61 mm |
| Bilincs: | B+ / D+ / W |
| Új alkatrész | |
| Tömeg: | 6,12 kg |
| Rögzítő furatok távolsága: | 14 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 150 A |
| Rovátkák száma: | 5 |
| Szíjtárcsaátmérő: | 61,50 mm |
| Hossz: | 167,00 mm |
| Csatlakozókivitel száma: | PL72 |
| Bilincs: | L-DFM |
| Távolság a szíjtárcsa és a generátor között: | 28,0 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 150 A |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Szíjtárcsaátmérő: | 61 mm |
| Bordák száma: | 5 |
| Cseredarab nem szükséges | |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 14 V |
| OE-számhoz: | 50500728 |
| Generátor-töltőáram: | 150 A |
| Csatlakozókivitel száma: | B+,L,DF |
| Szíjtárcsaátmérő: | 61 mm |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Rovátkák száma: | 5 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Generátor-töltőáram: | 150 A |
| Szíjtárcsák: | Hosszbordás ékszíj tárcsával |
| Szíjtárcsaátmérő: | 62 mm |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 14 V |
| OE-számhoz: | 50500728 |
| Generátor-töltőáram: | 150 A |
| Csatlakozókivitel száma: | B+,L,DF |
| Szíjtárcsaátmérő: | 61 mm |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Rovátkák száma: | 5 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Generátor-töltőáram: | 150 A |
| Járműhálózat-kivitel: | 12 V-os fedélzeti hálózattal rendelkező járművekhez |
| Feszültség: | 14 V |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Szíjtárcsaátmérő: | 61 mm |
| Bordák száma: | 5 |
| Bilincs: | M8 B+ |
| Bilincs: | L-DFM |
| Csatlakozókivitel száma: | 0129 |
| Nettó súly: | 6,1 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 150 A |
| újra feldolgozott alkatrész (REMAN) | |
| Bordák száma: | 5 |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Szíjtárcsaátmérő: | 61 mm |
| Csatlakozókivitel száma: | 0129 |
| Járműhálózat-kivitel: | 12 V-os fedélzeti hálózattal rendelkező járművekhez |
| Bilincs: | M8 B+;L-DFM |
| Nettó súly: | 6,12 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 150 A |
| Minőség: | DENSO |
| Bordák száma: | 5 |
| Szíjtárcsaátmérő: | 62 mm |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Járműhálózat-kivitel: | 12 V-os fedélzeti hálózattal rendelkező járművekhez |
| új alkatrész betét nélkül | |
| bruttó tömeg: | 6520 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 14 V |
| OE-számhoz: | 50500728 |
| Generátor-töltőáram: | 150 A |
| Csatlakozókivitel száma: | B+,L,DF |
| Szíjtárcsaátmérő: | 61 mm |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Rovátkák száma: | 5 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 200812 |
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 150 A |
| Csatlakozókivitel száma: | 72 |
| Hossz: | 166 mm |
| Rögzítési mód: | kettős lengőkar |
| Szíjtárcsaátmérő: | 61,5 mm |
| Bilincs: | B+(M8) |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Generátor kivitel: | vákuumszivattyú nélkül |
| Rovátkák száma: | 5 |
| Távolság a szíjtárcsa és a generátor között: | 28 mm |
| javasolt javítási kiterjesztés: | Ékszíj/hosszbordás szíj |




