| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szíjtárcsák: | szíjtárcsával |
| Feszültség: | 12 V |
| Generátor-töltőáram: | 70 A |
| Minőség: | STANDARD LINE |
| új alkatrész betét nélkül | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Helyzet/fok: | ° |
| Rögzítő furatok távolsága: | 67 mm |
| Feszültség: | 12 V |
| Generátor-töltőáram: | 70 A |
| Rovátkák száma: | 4 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Generátor-töltőáram: | 70 A |
| Szíjtárcsák: | Hosszbordás ékszíj tárcsával |
| Szíjtárcsaátmérő: | 55 mm |
| Cseredarab nem szükséges | |
| Rovátkák száma: | 4 |
| új alkatrész betét nélkül | |
| Feszültség: | 12 V |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Helyzet/fok: | ° |
| Rögzítő furatok távolsága: | 67 mm |
| Feszültség: | 12 V |
| Generátor-töltőáram: | 70 A |
| Rovátkák száma: | 4 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Generátor-töltőáram: | 70 A |
| Bordák száma: | 4 |
| Szíjtárcsaátmérő: | 55 mm |
| rögzítő furatok száma: | 3 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Generátor-töltőáram: | 70 A |
| Járműhálózat-kivitel: | 12 V-os fedélzeti hálózattal rendelkező járművekhez |
| Feszültség: | 12 V |
| Szíjtárcsaátmérő: | 55 mm |
| Bordák száma: | 4 |
| Bilincs: | M8 |
| Csatlakozókivitel száma: | 0041 |
| Furatátmérő 1: | 10 mm |
| Nettó súly: | 4,96 kg |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | MITSUBISHI |
| cserealkatrész | |
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 80 A |
| Rögzítési mód: | Hárompontos rögzítés |
| Helyzet/fok: | L/R 0 ° |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Szíjtárcsák: | Hosszbordás ékszíj tárcsával |
| Bordák száma: | 4 |
| Szíjtárcsaátmérő: | 55 mm |
| Bilincs: | B+ |
| Rögzítő furatok távolsága: | 65 mm |
| Tömeg: | 5,19 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz 2: | 13,50 mm |
| Hossz 1: | 37,00 mm |
| Hossz 3: | 68,00 mm |
| Szíjtárcsák: | szíjtárcsával |
| Feszültség: | 12 V |
| Generátor-töltőáram: | 67 A |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Új alkatrész | |
| Generátor-töltőáram: | 70 A |
| Feszültség: | 12 V |
| Szíjtárcsaátmérő: | 55 mm |
| Szíjtárcsák: | szíjtárcsával |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Bordák száma: | 4 |
| Mennyiségi egység: | Darab |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Helyzet/fok: | ° |
| Rögzítő furatok távolsága: | 67 mm |
| Feszültség: | 12 V |
| Generátor-töltőáram: | 70 A |
| Rovátkák száma: | 4 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bilincs: | B+ M8 |
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 70 A |
| Bordák száma: | 4 |
| Szíjtárcsaátmérő: | 54 mm |
| Járműhálózat-kivitel: | 12 V-os fedélzeti hálózattal rendelkező járművekhez |
| Szíjtárcsák: | Hosszbordás ékszíj tárcsával |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| cserealkatrész | |
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 70 A |
| Rögzítési mód: | kettős lengőkar |
| Generátor kivitel: | vákuumszivattyú nélkül |
| Távolság a szíjtárcsa és a generátor között: | 37,5 mm |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Szíjtárcsák: | többszörös szíjtárcsával |
| Rovátkák száma: | 4 |
| Szíjtárcsaátmérő: | 55 mm |
| Hossz: | 165 mm |
| javasolt javítási kiterjesztés: | Ékszíj/hosszbordás szíj |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Minőség: | +Line Original |
| Feszültség: | 12 V |
| Generátor-töltőáram: | 70 A |
| Szíjtárcsaátmérő: | 55,0 mm |
| Rovátkák száma: | 4 |
| Bilincs: | B+ (M8) |
| rögzítő furatok száma: | 3 |
| Rögzítési szög: | ° |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Minőség: | +Line Selected Reman |
| Feszültség: | 12 V |
| Generátor-töltőáram: | 70 A |
| Szíjtárcsaátmérő: | 55,0 mm |
| Rovátkák száma: | 4 |
| Bilincs: | B+ (M8) |
| rögzítő furatok száma: | 3 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Minőség: | TWA |
| Feszültség: | 12 V |
| Generátor-töltőáram: | 70 A |
| Szíjtárcsaátmérő: | 55,0 mm |
| Rovátkák száma: | 4 |
| Bilincs: | B+ (M8) |
| rögzítő furatok száma: | 3 |
| Rögzítési szög: | ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Generátor-töltőáram: | 70 A |
| Bordák száma: | 4 |
| Szíjtárcsák: | szíjtárcsával |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | integrált szabályozóval |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Csatlakozó/szorító: | fordulatszámmérő csatlakozó nélkül |
| Műszaki információs szám: | C97 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Generátor-töltőáram: | 70 A |
| Járműhálózat-kivitel: | 12 V-os fedélzeti hálózattal rendelkező járművekhez |
| Feszültség: | 12 V |
| Szíjtárcsaátmérő: | 55 mm |
| Bordák száma: | 4 |
| Bilincs: | M8 |
| Csatlakozókivitel száma: | 0041 |
| Furatátmérő 1: | 10 mm |
| Nettó súly: | 4,96 kg |
| cserealkatrész | |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 70 A |
| Csatlakozókivitel száma: | B+DP |
| Szíjtárcsaátmérő: | 55 mm |
| Szíjtárcsák: | Hosszbordás ékszíj tárcsával |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| rögzítő furatok száma: | 3 |
| Rovátkák száma: | 4 |
| Távolság a szíjtárcsa és a generátor között: | 44 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 80 A |
| Csatlakozókivitel száma: | B+SL |
| Szíjtárcsaátmérő: | 92 mm |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Rovátkák száma: | 1 |
| Szíj: | ékszíj nélkül |
| Távolság a szíjtárcsa és a generátor között: | 41 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 80 A |
| Bordák száma: | 4 |
| Helyzet/fok: | L/R 0 ° |
| Szíjtárcsaátmérő: | 55 mm |
| Bilincs: | B+ |
| Szíjtárcsák: | Hosszbordás ékszíj tárcsával |
| cserealkatrész | |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Tömeg: | 5,19 kg |
| Rögzítési mód: | Hárompontos rögzítés |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Generátor-töltőáram: | 70 A |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 70 A |
| Rovátkák száma: | 4 |
| Szíjtárcsaátmérő: | 55,00 mm |
| Hossz: | 172,00 mm |
| Csatlakozókivitel száma: | PL54 |
| Távolság a szíjtárcsa és a generátor között: | 37,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 70 A |
| Szíjtárcsák: | Hosszbordás ékszíj tárcsával |
| Szíjtárcsaátmérő: | 55 mm |
| Bordák száma: | 4 |
| Helyzet/fok: | ° |
| Hűtés fajta: | léghűtésű |
| Járműhálózat-kivitel: | 12 V-os fedélzeti hálózattal rendelkező járművekhez |
| Cseredarab nem szükséges | |
| átmérő: | 128 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | integrált szabályozóval |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 14 V |
| OE-számhoz: | A2TB1298 |
| Generátor-töltőáram: | 80 A |
| Csatlakozókivitel száma: | B+,S,L |
| Szíjtárcsaátmérő: | 92 mm |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Rovátkák száma: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Generátor-töltőáram: | 70 A |
| Szíjtárcsák: | szíjtárcsával |
| Szíjtárcsaátmérő: | 55 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| új alkatrész betét nélkül | |
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 70 A |
| Bordák száma: | 4 |
| Szíjtárcsaátmérő: | 55 mm |
| Szíjtárcsák: | Hosszbordás ékszíj tárcsával |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 14 V |
| OE-számhoz: | A2TB1298 |
| Generátor-töltőáram: | 80 A |
| Csatlakozókivitel száma: | B+,S,L |
| Szíjtárcsaátmérő: | 92 mm |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Rovátkák száma: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 70 A |
| Rovátkák száma: | 4 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Generátor-töltőáram: | 70 A |
| Rovátkák száma: | 4 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Generátor-töltőáram: | 70 A |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Generátor-töltőáram: | 70 A |
| újra feldolgozott alkatrész (REMAN) | |
| Bordák száma: | 4 |
| Szíjtárcsaátmérő: | 55 mm |
| Csatlakozókivitel száma: | 0041 |
| Járműhálózat-kivitel: | 12 V-os fedélzeti hálózattal rendelkező járművekhez |
| Bilincs: | M8 |
| Furatátmérő 1: | 10 mm |
| Nettó súly: | 4,96 kg |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 200309 |
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 70 A |
| Hossz: | 165 mm |
| Rögzítési mód: | kettős lengőkar |
| Szíjtárcsaátmérő: | 55 mm |
| Szíjtárcsák: | többszörös szíjtárcsával |
| cserealkatrész | |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Generátor kivitel: | vákuumszivattyú nélkül |
| Rovátkák száma: | 4 |
| Távolság a szíjtárcsa és a generátor között: | 37,5 mm |
| javasolt javítási kiterjesztés: | Ékszíj/hosszbordás szíj |




