| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Generátor-töltőáram: | 180 A |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| OE-számhoz: | 0121715009 |
| Minőség: | STANDARD LINE |
| új alkatrész betét nélkül | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Generátor-töltőáram: | 180 A |
| Járműhálózat-kivitel: | 12 V-os fedélzeti hálózattal rendelkező járművekhez |
| Feszültség: | 14 V |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Szíjtárcsaátmérő: | 62 mm |
| Bordák száma: | 18 |
| Bilincs: | M8 B+ |
| Bilincs: | COM/LIN1-D |
| Csatlakozókivitel száma: | 0206 |
| Furatátmérő 1: | 10 mm |
| Furatátmérő 2: | 10 mm |
| Nettó súly: | 7,8 kg |
| cserealkatrész | |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz 2: | 14,00 mm |
| Hossz 1: | 33,00 mm |
| Hossz 3: | 61,00 mm |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Feszültség: | 12 V |
| Generátor-töltőáram: | 150 A |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Új alkatrész | |
| Generátor-töltőáram: | 180 A |
| Feszültség: | 12 V |
| Szíjtárcsaátmérő: | 54 mm |
| Csatlakozókivitel száma: | COM/LIN1-D(Plug 206) |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Bordák száma: | 6 |
| Mennyiségi egység: | Darab |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Generátor-töltőáram: | 180 A |
| Szíjtárcsák: | szíjtárcsa nélkül |
| OE-számhoz: | 0125811051 |
| Minőség: | PREMIUM LINE |
| új alkatrész betét nélkül | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Generátor-töltőáram: | 180 A |
| Szíjtárcsák: | szíjtárcsa nélkül |
| OE-számhoz: | 0125811051 |
| Minőség: | STANDARD LINE |
| új alkatrész betét nélkül | |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bilincs: | B+ M8 |
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 180 A |
| Bordák száma: | 18 |
| Szíjtárcsaátmérő: | 62 mm |
| Járműhálózat-kivitel: | 12 V-os fedélzeti hálózattal rendelkező járművekhez |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| cserealkatrész | |
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 180 A |
| Rögzítési mód: | Közvetlen rögzítés |
| Generátor kivitel: | vákuumszivattyú nélkül |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Szíjtárcsák: | szíjtárcsa nélkül |
| Bilincs: | B+(M8) |
| Csatlakozókivitel száma: | 341 |
| Hossz: | 172 mm |
| javasolt javítási kiterjesztés: | Ékszíj/hosszbordás szíj |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 180 A |
| Rögzítési mód: | Közvetlen rögzítés |
| Generátor kivitel: | vákuumszivattyú nélkül |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Szíjtárcsák: | szíjtárcsa nélkül |
| Bilincs: | B+(M8) |
| Csatlakozókivitel száma: | 341 |
| Hossz: | 172 mm |
| javasolt javítási kiterjesztés: | Ékszíj/hosszbordás szíj |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Minőség: | +Line Pro |
| Feszültség: | 12 V |
| Generátor-töltőáram: | 180 A |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Bilincs: | B+ (M8) |
| rögzítő furatok száma: | 4 |
| Rögzítési szög: | 180 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Minőség: | Bosch New |
| Feszültség: | 12 V |
| Generátor-töltőáram: | 180 A |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Szíjtárcsaátmérő: | 62,0 mm |
| Bilincs: | B+ (M8) |
| rögzítő furatok száma: | 4 |
| Rögzítési szög: | 180 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Minőség: | SEG New |
| Feszültség: | 12 V |
| Generátor-töltőáram: | 180 A |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Bilincs: | B+ (M8) |
| rögzítő furatok száma: | 4 |
| Rögzítési szög: | 180 ° |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Minőség: | +Line Pro Reman |
| Feszültség: | 12 V |
| Generátor-töltőáram: | 180 A |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Bilincs: | B+ (M8) |
| rögzítő furatok száma: | 4 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Generátor-töltőáram: | 180 A |
| Gyártó korlátozás: | Bosch |
| Csatlakozókivitel száma: | COM / LIN1-D |
| Bordák száma: | 18 |
| Szíjtárcsaátmérő: | 62 mm |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Távolság a szíjtárcsa és a generátor között: | 46 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 180 A |
| Hossz: | 171,00 mm |
| Csatlakozókivitel száma: | PL174 |
| Bilincs: | LIN |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Generátor-töltőáram: | 180 A |
| Töltőfeszültség: | 14 V |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Szíjtárcsaátmérő: | 62 mm |
| Fogszám: | 18 |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Bilincs: | B+, LIN |
| rögzítő furatok száma: | 4 |
| Furatátmérő: | 10 mm |
| Furattávolság 1: | 36 mm |
| Furattávolság 2: | 52 mm |
| Hossz: | 195 mm |
| új alkatrész betét nélkül | |
| Cseredarab nem szükséges | |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Generátor-töltőáram: | 180 A |
| Feszültség: | 14 V |
| Cseredarab nem szükséges | |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 14 V |
| OE-számhoz: | 0121715009 |
| Generátor-töltőáram: | 180 A |
| Bilincs: | B+ M8 |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| rögzítő furatok száma: | 4 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Generátor-töltőáram: | 180 A |
| Járműhálózat-kivitel: | 12 V-os fedélzeti hálózattal rendelkező járművekhez |
| Feszültség: | 14 V |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Szíjtárcsaátmérő: | 62 mm |
| Bordák száma: | 18 |
| Bilincs: | M8 B+ |
| Bilincs: | COM/LIN1-D |
| Csatlakozókivitel száma: | 0206 |
| Furatátmérő 1: | 10 mm |
| Furatátmérő 2: | 10 mm |
| Nettó súly: | 7,8 kg |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Generátor-töltőáram: | 150 A |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Verzió: | FG15T030 |
| Minőség: | STANDARD LINE |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 14 V |
| OE-számhoz: | 0121715009 |
| Generátor-töltőáram: | 180 A |
| Bilincs: | B+ M8 |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| rögzítő furatok száma: | 4 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Rovátkák száma: | 6 |
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 180 A |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Generátor-töltőáram: | 180 A |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Generátor-töltőáram: | 180 A |
| Járműhálózat-kivitel: | 12 V-os fedélzeti hálózattal rendelkező járművekhez |
| Feszültség: | 14 V |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Szíjtárcsaátmérő: | 62 mm |
| Bordák száma: | 18 |
| Bilincs: | M8 B+ |
| Bilincs: | COM/LIN1-D |
| Csatlakozókivitel száma: | 0206 |
| Furatátmérő 1: | 10 mm |
| Furatátmérő 2: | 10 mm |
| Nettó súly: | 7,8 kg |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| új alkatrész betét nélkül | |
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 180 A |
| Rögzítési mód: | Hárompontos rögzítés |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Szíjtárcsák: | szíjtárcsa nélkül |
| Bilincs: | B+ / com |
| Tömeg: | 7,59 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| cserealkatrész | |
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 180 A |
| Rögzítési mód: | Közvetlen rögzítés |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Szíjtárcsák: | szíjtárcsa nélkül |
| Bilincs: | B+ / com |
| Tömeg: | 7,6 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 180 A |
| újra feldolgozott alkatrész (REMAN) | |
| Bordák száma: | 18 |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Szíjtárcsaátmérő: | 62 mm |
| Csatlakozókivitel száma: | 0206 |
| Járműhálózat-kivitel: | 12 V-os fedélzeti hálózattal rendelkező járművekhez |
| Bilincs: | M8 B+;COM/LIN1-D |
| Furatátmérő 1: | 10 mm |
| Furatátmérő 2: | 10 mm |
| Nettó súly: | 7,8 kg |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 201608 |
| választható | |
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 180 A |
| Csatlakozókivitel száma: | 341 |
| Hossz: | 172 mm |
| Rögzítési mód: | Közvetlen rögzítés |
| Bilincs: | B+(M8) |
| Szíjtárcsák: | szíjtárcsa nélkül |
| cserealkatrész | |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Generátor kivitel: | vákuumszivattyú nélkül |
| javasolt javítási kiterjesztés: | Ékszíj/hosszbordás szíj |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 201608 |
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 180 A |
| Csatlakozókivitel száma: | 341 |
| Hossz: | 172 mm |
| Rögzítési mód: | Közvetlen rögzítés |
| Bilincs: | B+(M8) |
| Szíjtárcsák: | szíjtárcsa nélkül |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Generátor kivitel: | vákuumszivattyú nélkül |
| javasolt javítási kiterjesztés: | Ékszíj/hosszbordás szíj |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 180 A |
| Tömeg: | 7,59 kg |
| Rögzítési mód: | Hárompontos rögzítés |
| Bilincs: | B+ / com |
| Szíjtárcsák: | szíjtárcsa nélkül |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| új alkatrész betét nélkül | |




